Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a lány már egyszer régebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány már egyszer régebben elutasította a fiút akkor is a fiúnak kell kezdeményeznie?

Figyelt kérdés

2012. márc. 5. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért kezdeményeznél, ha már elutasítottak? Vagy addig zaklatod amíg igent nem mond?
2012. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha régebben elutasított msot is elfog..
2012. márc. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem, várj, hogy ő kezdeményezzen. De megsúgom, nem fog.
2012. márc. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hát, régen utasított el kb 2 éve, most pedig állandóan szemez velem, ...és nem tudom hogy ilyenkor nekem kéne lépnem , vagy pedig jogosan várhatom hogy ő csináljon valamit
2012. márc. 5. 17:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Az egy dolog az elutasítás. A lányok 90%-a elsőre minden pasit elutasít. Szóval az elutasítás egyszer az nem elutasítás. Tessék csak kitartóan próbálkozni.
2012. márc. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább nem foglalkozz vele. Nekem is van egy ismerősöm, aki szemezett velem, odajött hozzám beszélgetni, vagy megfordult és odanézett, amikor más-más társaságban beszélgettünk. Többször elhívtam már, amit baráti meghívásnak is érthetett volna, de ő egyértelműen randinak hitte, ezért minden alkalommal csak mellébeszélt. Utoljára szóvá is tettem neki, hogy "miért van az, hogy ilyenkor mindig mellébeszélsz?", erre - gondolhatod - megint mellébeszélt.


A nők a férfiak önbecsülésével táplálkoznak és azzal növelik az EGO-jukat.

2012. márc. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, mert pl tegnap nőnap miatt adtam neki virágot, és le se sz@rta....úgohgy nem tudom mi van:S:(
2012. márc. 9. 17:36
 8/10 anonim ***** válasza:

6. vagyok ismét:

Legyél érdektelen iránta, ha kérdez, felelj. De ne mutass felé érdeklődést. Ha beszélgetést kezdeményez, te szakíts félbe, menj el azelőtt, hogy ő hagyna ott.

2012. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
így ha érdekled őt, ki akarja majd deríteni, hogy mi a franc van veled.
2012. márc. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
jó ötlet,...pont a saját bőrömön tapasztalom , hogy amikor nem szemz velem , akkor sokkal jobban érdekel, és nem értem h akkor mi van? csak félre néztem vagy mi...
2012. márc. 9. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!