Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mitcsinálna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitcsinálna a lány? (lent bővebben)

Figyelt kérdés

szerintetek egy friss kapcsolatban ha a fiú aztmondja a lánynak aki már rég megakarja csókolni hogy:" csókolj meg nyugodtan látom hogy akarod nem szólok semmit ha rossz ha jó se"

lényegbe arra lennék kíváncsi ha ilyet v. hasonlót mond a lánynak akkor a lány továbbra is stresszel,ideges vagy pedig "nyugodtan" megcsókolja a fiút?

(ezt ne úgy vegyétek hogy a fiú mindenképp csókot akar hanem hogy a lány mit csinálna)


2012. márc. 5. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha én lennék az a lány azért sem csókolnám meg, főleg nem egy ilyen mondat után.
2012. márc. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elősvel egyet értek.:D
2012. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Elsővel.Bocs.
2012. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amit az idéző jelbe raktál, ilyet ne mondj neki, csak annyit, hogy meg szeretnéd csókolni, de még ez is felesleges.

Ne dramatizáld túl, ha elmondásod szerint kapcsolatban vagytok, akkor nem fog tiltakozni.

2012. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyet mondana egy fiú első csóknàl, hát nem nagyon haboznék hazamenni a randiról azonnal:D
2012. márc. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem konkrétan erre gondoltam hogy ezt mondaná a fiú csak kb.

hanem hogy minden lehetõség adott a lánynak a csókra akkor is ideges/feszült-e....

2012. márc. 7. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Én izgatottan várnám, hogy a fiú csókoljon meg először. Utána biztos nem lennék ideges, bármikor megcsókolom. De régi módi vagyok:D Az elsőt kezdeményezze a srác. Ha a sokadik randira is elmegyek vele, és nem vagyok egy jégkirálynő sem, akkor nehogy már ne merjen megcsókolni. És mivel nem jellemző hogy egy pasi akivel találkozgatok ilyen kényelmes, vagy ilyen nyúl lenne, ezért azt gondolnám, hogy annyira nem is jövök be neki mint hittem. Te egy fiú vagy?
2012. márc. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!