Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit ért egy lány pasis viselke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ért egy lány pasis viselkedés alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy fiatal srác vagyok szerelemmel tele. Jelenleg 15 éves. A barátnőmmel együtt vagyunk kb 2 hónapja. Adott időt. Csak azt nem értem mit rontottam el. Voltam náluk is már. De még nem aludtam ott. Szerintetek a pasis viselkedesbe mar ennyi idő alatt lehet szex? Én szűz vagyok. Szerintem ő is. Bár ő bem monja el nekem nem tudom miért. Segítséget kérek köszönöm. Egyébként a lány 15 éves. +még annyit hogy azt mondja vezessem én őt mint egy férfi ne fordítva. Mit ért ez alatt? Trollok kímeljenek es mielott helyesirasrol beszelnenk telefonròl ìrok. Köszi
2012. márc. 4. 23:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ÉRzelmileg is legyél férfias, és racionális szempontból. Ne csak abból látszódjon a férfiasságod, hogy valami lógy a lábad közt. Legyél magabiztos, határozott és hiteles. Nem tudom, hogy mennyit tudtam segíteni...:D

szóval merd elmondani a véleményed és az érzéseid. Kérdezd meg tőle, hogy ezt hogy érti! Hogy miben legyél férfias! Ha erre nem tud normális választ adni, akkor nem elég érett egy kapcsolathoz. Mert nem tudja, hogy mit szeretne.

2012. márc. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Tudja a választ csak nem akarja elmondani mert o azt hiszi nekem ezt tudnom kene!...
2012. márc. 5. 00:22
 3/12 anonim ***** válasza:

Te is pontosan tudod, hogy miről van szó, csak könnyebb, ha mi mondjuk ki, mert akkor nem tűnsz hülyének:)

Azt szeretné, hogy vezesd a szexuális együttlétben, mert fél attól, hogy a tapasztalatlansága elijeszt. Ám, ha mindketten szüzek vagytok akkor kemény menet lesz, hiszen te honnan tudnád jobban, mit kell tenned, mint ő?

Határozottságot vár, hogy finoman terelgesd és a félelmei miatt ne hagyd kibújni a dolog alól.

Ez olyan, mint amikor nagyon akarsz valamit, de nem szeretnéd elmondani, csak megkapni akarod. Pont erről van szó itt is. A szexről, hogy abban vezesd, na és persze, hozz döntéseket, ma mozi, ma séta... Aztán majd jól besokall, hogy nem hagyod dönteni:D Ördögi kör.

2012. márc. 5. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Neki nem ez az első kapcsolata... Lehet nem szűz ahhh akkor szívás. Megadom neki amit akar de mivek nem mondta el szűze vártam vele mert korainak tartottam. Meg én nem csak kihasználom.
2012. márc. 5. 07:26
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szűz ő még, csak rébuszokban fogalmaz, mert nem akar kezdőnek tűnni, próbálkozik a titokzatos nő szereppel. Nem tudom, mennyire helyes taktika, de én hasonló helyzetben felfedem a lapjaim, sőt borítom a kártyaasztalt. Én ilyenkor odaállnék, hogy ez vagyok én, szűz vagyok, fogalmam sincs miről beszélsz és nem szeretek kétértelmű szerepeket játszani. Mindenesetre szerintem ne akard kitalálni, mire gondolt és azt követni, mert valószínűleg az megint férfiatlan lesz neki. Ha meg a magad feje után mégy, akkor majd önző leszel xD (ördögi kör mi? hányinger a tini kor :D).
2012. márc. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azt várja tőled, amit az előző kapcsolatából a pasitól. Az a véleményem, hogy már nem szűz, csak az egyéb sztereotípiák miatt nem meri neked bevallani... Mondd neki, hogy azzal a mondattal, hogy 'erre neked kéne rájönni', sokat nem segít. Sőt, semennyit! Nem vagy gondolat olvasó! ÉS hogy szűzen meg félig gyerek fejjel honnan tudnád, hogy mi kell egy nőnek? A felnőtt példányok se tudják :D (bocsi, ezt muszáj volt :D)


Elég gyerekes és érettlen barátnőd van. Ezt is elmondhatod neki. Biztosan elkezd majd rinyálni, de csak kibukik belőle, hogy mit akar. Ha meg mégsem, akkor ez bizony nem lesz hosszútávú.

2012. márc. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Hát ő azt állítja érett felfogása van, mert mindig a "felnőtt" nagyobb korosztállyal lóg. Hát nem tudom ebből mi igaz. Eddig annyit tapasztaltam tőle amióta ismerem. Hogy Tanul, Facebookon lóg.

2012. márc. 5. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, ő úgy gondolja, hogy érett felfogása van :D. Viszonyítás kérdése. Ő azt gondolja, érett, mert ő már párkapcsolatot keres ellentétben egy-két emberrel az osztályában, akik koruknak megfelelően viselkednek. Ettől ő nem érettebb senkinél sem...
2012. márc. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ha nem veszi fel a telefont meg nem ir vissza facen az azt jelenti nem szeret? Kapcsolatit nem szedte le
2012. márc. 5. 22:58
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát cimbi, szerintem ez azt jelenti (magamból kiindulva), hogy a f@sza teele van veled, amiért nem teljesíted a ki nem mondott vágyait... Vagy elütötte egy busz :D (na jó, megint bocs...)


Szóval ha nem egy busz tett benne kárt, akkor valószínüleg meg van sértődve. Lehet, hogy azért van kapcsolatban, mert még vár, hátha mégis csak rájössz a telepátia segítségével az annyira titkos kis vágyaira, hogy még ki sem meri őket ejteni a száján. :)


szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért csinálja ezt. ÚGysem fogsz normális választ kapni (az eddigiek alapján), de legalább megpróbáltad... Sajnálom...:/

2012. márc. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!