Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem, vegyes érzésekkel vagyok tele és ez nem jó, érzem. Hol olyan magányos vagyok, mint a kutya, hol el vagyok és csak az előttem álló feladatokra koncentrálok és minden oké. De azért hiányzik a felem. Egy éve nagyon csúnyán összetörték a szívem, egy elérhetetlen nő aki elhitette velem, hogy lehet köztünk több mint barátság, de végül persze más győzött, ő volt a nagy szerelem. Aztán jött egy lány jártunk vagy 3 hónapig de nem tudtam beleszeretni és nem illetünk egymáshoz fura volt a személyisége. Aztán jött megint egy lány aki megtetszett de csak hülyített, majd egy újabb elérhetetlen lány. Mindig olyanokkal hoz össze a sors akik nem lehetnek az enyém sok dolog miatt, vagy elköltözik, vagy többnyire foglat vagy szimplán csak barátkoznak de semmi több, vagy beteg... Nem értem zsinórban miért van ez. Így el vagyok keseredve picit. Olyan mintha az ég se akarná, hogy én valaha is boldog legyek. Nem lehet hogy sose legyen szerencsém. Szóval valami tanács, vélemény, jaj a hívj k*, idd le magad, menj partizni nem érdekel, szoktam bulizni. Szal csak normális válaszok érdekelnek. Köszönöm.


22/F


2012. márc. 6. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
A te érzelmi kisvasutad jelenleg hullámvölgyben állomásozik, és előbb-utóbb úgy is lesz valaki, csak ne keresd ilyen keservesen és erőltetetten...
2012. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet. Csak már elég hosszú ideje nem tud kifutni az állomásról, és nem valami jó, pedig a jegyet megvettem ...
2012. márc. 6. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen tanácsot vársz akkor? Erre nincs recept. Van, aki szerencsétlenebb az ilyen dolgokban, mások szerencsésebbek. Apukám ezt szokta mondani: "én örülök, hogy így történt. Mert ha nem örülnék, akkor is így lenne, így meg legalább örülök neki." :)


Egy dolgot tuti megfogadhatsz: ne hajtogasd azt, hogy te milyen szerencsétlen vagy. Mert akkor az is fogsz maradni.

(és igen, nekem is volt már sok csalódásom, nincs minden a seggem alá tolva, szóval nem csak a számat jártatom.)


24/n

2012. márc. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olybá tűnik, rossz irányba váltottál jegyet, nemde?
2012. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!