Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha a párom hetekig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a párom hetekig is tud ignorálni ha nem aZ van amit ő szeretne?

Figyelt kérdés
Nem akarok szakitani de szeretném vissza adni neki, büszkeségem már csinálni akar valamit amivel kicsit megtöröm.

ma 14:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban van büszkeséged, akkor szakítasz vele.
ma 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Beteg, engedd el.
ma 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én exem is ilyen volt , azt hittem idővel jobb lesz … de nem lett jobb. Ez szerintem egyfajta jellemhiba.
ma 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Persze h jellem hiba. De azt akarom h megtorjon, csak nem tudom h mi,yen modszder kell hozza, jelenleg azt csinalom amit o szokott, 1 hete nem szolok hozza
ma 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Neki sajnos nem fáj amikor te csinálod ugyanazt

Ezért nem fogod megtörni

Engedd el Se kommunikálni, se konfliktust kezelni nem tud és nem is akar inkább duzzog mint egy kislány hogy az legyen amit ő akar

Képzeld el amikor pl pici gyerekkel otthon vagy gyesen és adódik valami probléma

Nem lesz kegyelem

Ha jót akarsz, kilepsz ebből a jatszmabol mert ő nem fog változni

ma 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is lépj le. Nálunk is ez van és egyre rosszabb. Azt a szót soha nem fogod hallani, hogy bocsánat, ne haragudj. Akkor is neki lesz igaza, ha nincs igaza.
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ha en is ignoralom azzal se erek el semmit?
ma 16:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Úgy látod hogy hat rá?

Felhiv és elnézést kér közli hogy hiányzol és igazad van?

Nyilvan nem

Ez az ő jatszmaja Nincs itt esélyed

ma 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!