Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakitas utan elvagni minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas utan elvagni minden szalat es teljesen ignoralni mintha ködde valtam volna normalis? Mas is igy csinalja?

Figyelt kérdés

#eltűnés #Köddé valik
tegnap 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Így csinálom.
tegnap 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

igen, lezárni, ha visszamész, és folyamatosan tartod a másikkal a kapcsolatot, nem tudtok lezárni, a múlt elmúlt.

Soha egyikkel sem kontaktálok, mert már nem az az ember vagyok akit megismert, és nincs közös dolgunk egymással, amiért együtt kellett, hogy legyünk, pipa. Nekem nincs vágyam még a leghosszabb kapcsolatomnak sem, hogy találkozzunk lezártam, vége nincs dolgom vele.

Aki még visszamegy és kontaktál, az még nem zárta le lelkileg és még szüksége van a másikra ennyi

tegnap 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Hát miután rendesen lezártad, és esélye volt megbeszélnie veled, a szerinte nyitott szálakat, fájdalmas kérdéseket, utána igen, nem kell már rendelkezésre állni.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bár akinek gyereke van elsem tudom képzelni, hogy mindig látnia kell a másik felet, ha pl megcsalta és folyton hetente látnia kell és emlékezteti mit müvelt vele, és a gyerekek miatt látnia kell, nem egyszerű ilyet feldolgozni, hogy nem tud köddé válni, mert ott a család, hát vannak ugye extrén helyzetek, ilyenkor érdekes a helyzet, jah..
tegnap 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Te az a kerdezo vagy, aki zokon vette, hogy akivel szakitott, nem szalad utana es hullajt erte konnyeket ?
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ez tulajdonképpen a legokosabb megoldás.
tegnap 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Senior Séf ***** válasza:

Felnőtt párkapcsolatok kategória, de csupa tini válaszol. Ne másokról vegyél példát, kérdező. Minden szakítás más okból és másként zajlik le. Van, ahol indulatok feszülnek egymásnak, csalódottság, düh, míg máshol csak méla undor húzódik a háttérben. Megint máshol a racionalitás győzött, belátták, hogy együtt nem megy a szekér, vagy potenciális harmadik tűnt fel a láthatáron. A szerelemért felelős hormonok lebomlása is számításba vehető.

Én a magam részéről mindig igyekeztem korrektül, csendben, urambocsá' barátságban elválni. Persze nagyon sokan vannak, akiknek ez nem megy, muszáj belerondítaniuk a legszebb múltba is.

ma 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!