Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan ignorálnak társkeresőn, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
34 éves átlagos pasi vagyok, eléggé otthon ülős, nem járok társaságba és nincsenek barátaim se igazán. Szűz már nem vagyok szerencsére, volt egy 2 éves kapcsolatom egy nálam idősebb nővel aki amolyan lelki és anyagi támaszként is tekintett rám, de annak már vége lett. Leginkább kockulni szeretek otthon, illetve netes blogokat írni. Kedvenc témáim a sátán befolyása a világ fellett és a földönkívüliek. Hobbi szinten írok is. Tavasszal jelenik meg az első könyvem, amiben a felsorolt témákkal foglalkozom. 34F

jan. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Talán pont a kedvenc témáid miatt.
jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim válasza:
96%

"Kedvenc témáim a sátán befolyása a világ fellett és a földönkívüliek."


Ezzel a nők 99.9%-át el is riasztottad, szóval gondold át.

jan. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésedben a válasz. Nem tűnsz egy vonzó személyiségnek.
jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
78%
Dagadt is vagy nem csak gyógyós?
jan. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%

A társkereső csak nőknek jó.

Férfiaknak nem.


Normál férfi akinek van egy kis esze nem regisztrál társkeresőre.

Amúgy megsúgom:a nők többsége se fog soha regisztrálni ilyen helyekre.

jan. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
15%

Képzeljétek el hogy egy nő írta ki ezt a kérdést.

Ugye hogy jobb?

jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
83%
A következő könyved témájaként javaslom neked a hardcore szadista kutyaszexhez fűződő vonzódásod bemutatását és az emögött rejlő lelki folyamataid boncolását. Ezzel is biztosan nagy sikert aratnál.
jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
60%
Nem értem a magadfajtákat. Tök átlag nő vagyok de minden ujjamra akadna pasi, ahogy a tök átlagos pasik is mindig megtalálják a párjukat. Ne vedd magadra (vagy nem tudom), de csak a lúzerek aggódnak ezen. Tény hogy nem mindenkinek jön össze elsőre megtalálni az igazit de mégse közel szüzek ennyi idősen
jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
35%

6. Nem, pont hogy nőknek SEM jó. SENKINEK nem jó!


Mondjuk aki ilyen témákat kedvel, inkább ne létezzen ezen a földön, elég beteg ember él így is..

jan. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is elvágtad magad ezzel a bemutatkozással :D
jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!