Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan ignorálnak társkeresőn, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
34 éves átlagos pasi vagyok, eléggé otthon ülős, nem járok társaságba és nincsenek barátaim se igazán. Szűz már nem vagyok szerencsére, volt egy 2 éves kapcsolatom egy nálam idősebb nővel aki amolyan lelki és anyagi támaszként is tekintett rám, de annak már vége lett. Leginkább kockulni szeretek otthon, illetve netes blogokat írni. Kedvenc témáim a sátán befolyása a világ fellett és a földönkívüliek. Hobbi szinten írok is. Tavasszal jelenik meg az első könyvem, amiben a felsorolt témákkal foglalkozom. 34F

jan. 15. 18:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem az, hogy nem vagy elég gazdag. Minden más patent.
jan. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
39%

Ha társkeresőről beszélünk:

A fő probléma az, hogy férfi vagy. A második probléma, hogy átlagos férfi vagy. És csak ezután jön az, hogy egy idióta vagy (a szöveged alapján).


Még mielőtt a férfi terskeresős élményben szakavatott gyakoris feminácik lepontoznak: tapasztalatból írom, amit írtam.


Javaslat a kérdezőnek: Ne társkeresőzz, mert SOHA SEMMI nem fog így összejönni.

jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
72%
Hiába törli a hatalom a kommentem akkor is trollkérdés. Nem hátrálunk a trollkérdések elol.
jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
24%

A nők azt hiszik nekünk is olyan könnyű, mint nekik

Társkeresőn.

jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
69%
14- a férfiak azt hiszik, a nőknek könnyű a tarskereson. Muhaha
jan. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
40%
Könnyebb mint az átlagos férfiaknak
jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
67%
Honnan tudod? Voltál már nő?
jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
54%

#17 Nem. De regisztráltam nőként és hát... Van miből válogatni.

Persze ha szerinted valakinek, akinek havonta 0-1 match-e van, annak könnyebb a dolga, mint annak, akinek havi 500 match-e van, akkor igazad van. És le a kalappal a logikád előtt.

jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
87%
18-a sok match meg nem garancia semmire. Végig is vitted az ismerkedest, beszélgettel is pasikkal? Mert ha nem, akkor nem tudhatod.
jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
9%

19 de te nem is kell fáradj, mert a férfiak viszik mindig a beszélgetést

Te meg csak válaszolgatsz.

jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!