Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez ha ignorálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez ha ignorálni akar a nő?

Figyelt kérdés

Miért böfög vissza 1-2 semmitmondó választ?Miért nem tilt vagy egyáltalán nem írna vissza.Mi értelme ennek?Ennyire reménytelen 20-25 közti korosztályban ismerkedni?

Nem nézek ki szarul pénzem házam is van de folyamatosan ilyen nőkkel keveredek össze



júl. 19. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hat nem vagy egyedül.
júl. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem akar megbántani, de reméli, hogy veszed a lapot és elengeded.
júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nevetségesek.Ha én nem akarok semmit akkor megmondom rosszab esetbe nem reagálok semmit.
júl. 19. 20:24
 4/12 anonim ***** válasza:
De te te vagy, ők meg ők.
júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én valahányszor megírtam valakinek hogy részemről ennyi volt; akkor jött a hiszti és az önsajnáltatás, majd mindenféle hüly3 qurv4 voltam. Ezért inkább én is ezt szoktam csinálni 🤷‍♀️
júl. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Pedig nem kene 5 ös.

Vannak normalisabb emberek is akik el tudjak fogadni ha normalisan elmondod nekik.

júl. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mert a többség nem tud gerinces lenni, és nem meri vállalni az esetleges konfliktusokat.
júl. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
#5: Igazából ezzel a mentalitással az a baj, hogy ha vissza-visszaírsz egy-két mondatot, azzal kb. azt lebegteted a másik szeme előtt, hogy ebből idővel lehet valami. Aztán ha a végén közlöd, hogy bocs, de mégse, akkor részben jogosan vethetik a szemedre, hogy de hát előtte miért üzengettél velük x napon keresztül, és sokak szemében érthetetlen lesz, hogy miért lépsz ki hirtelen. Vannak, akik ilyen-olyan okokból nem veszik észre, ha le akarják őket koptatni, na az ilyenek arra sem fognak ráeszmélni, hogy az 1-2 mondatos válaszolgatásaid valójában azt jelzik, hogy téged nem érdekel az az illető. Egyébként meg ha neked állnak, akkor azt is tudni kell kezelni és elviselni, egy férfi is sokszor kap a nőktől minősíthetetlen viselkedést, mégis tudnia kell ezt kezelni.
júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
Én sem értem mire jó az ilyen 1-1 szavas etetgetés, csak felesleges reményt kelt. A fazon pörgetni fogja a chatet és frusztrált lesz hogy nem kap kellő figyelmet vagy normális válaszokat. A nő frusztrált lesz hogy mit írogat neki ez a hülye, miért nem veszi a lapot. Nem lenne egyszerűbb inkább közölni hogy bocs nem érdekelsz? És akkor aki ennyire fél a retorzióktól vagy következményektől, utána még mindig tilthatja egyből a másikat hogy ne tudjon rá reagálni. Bár az ilyen fals reménykeltő és mások figyelmét és idejét húzó írogatástól szerintem még az is jobb, ha csak úgy szó nélkül letiltja. Kevésbé félrevezető, és sokkal tisztább, őszintébb kommunikáció.
júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki buliban is ismerkedhetnél.
júl. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!