Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ez ha ignorálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez ha ignorálni akar a nő?

Figyelt kérdés

Miért böfög vissza 1-2 semmitmondó választ?Miért nem tilt vagy egyáltalán nem írna vissza.Mi értelme ennek?Ennyire reménytelen 20-25 közti korosztályban ismerkedni?

Nem nézek ki szarul pénzem házam is van de folyamatosan ilyen nőkkel keveredek össze



júl. 19. 19:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
#9: A 8-as vagyok, részben egyetértek veled. Én is frusztrált és dühös lennék, ha valaki ilyen pár mondatos válaszokkal hitegetne, aztán közölné, hogy "nem", vagy csak szó nélkül letiltana. Egyrészt azért, mert nem volt velem őszinte, másrészt azért, mert rabolta az időmet és az energiámat. De számomra talán az lenne a leginkább érthetetlen, hogy ha nem érdekeltem őt, akkor minek kezdett bele. Ha valaki nem érdekel, akkor pl. nem jelölöm meg/vissza, nem kezdek el írogatni neki stb. Legalább ennyi korrektség legyen már az emberekben.
júl. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát igen kérdező! A mai világban ennyire lehetetlen az ismerkedés. Úgy vannak vele a nők hogy bárhogyan is utasítanak minket vissza mi úgyis megsértődünk. Ha nem méltatna válaszra akkor meg az lenne a baj. Amelyik ír az meg annyit ír legfeljebb hogy "szia, aham, ühüm aztán meg a csevegés befejeződött, írja pl a Badoo. Legtöbb nő csak addig ír a pasiknak ameddig unatkozik utána már nincs válasz. Tapasztalat!
júl. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!