Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok "kapósabb", ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok "kapósabb", ha van pasim?

Figyelt kérdés
Sok barátom volt már, és megfigyeltem, hogy olyankor sokkal több pasi próbálkozik nálam. Olyanok is, akik tudják, hogy van barátom, és olyanok is, akik nem. Talán a kisugárzásom miatt? Másokkal is igy van? Most pl egy ideig nem volt senkim, és a jelentkezők száma is kb. feleannyi volt, mikor van barátom, és most, hogy találtam valaki normálisat, megint. Szó sincs róla, hogy én ezt kihasználnám, nem csalnám meg, csak az érdekel, hogy mással is igy van-e ez.
2012. márc. 6. 18:23
 1/6 A kérdező kommentje:
most, hogy újra elolvastam, látom, hogy elég hülyén fogalmaztam a közepén, de remélem érthető.
2012. márc. 6. 18:25
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tudom, de velem is így van.. állítólag ilyenkor magabiztosabb vagy és ezt látják rajtad.
2012. márc. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem nincs így.
2012. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam h a kisugárzásod miatt van így. Egyébként nálam is így van:D
2012. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem, akkor jól gondoltam. köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 6. 18:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálam is így van.
2012. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!