Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim mas csajokkal flortol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mas csajokkal flortol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 1 ideje tavkapcsolatban elunk es rajottem hogy kozossegi oldalakon eloszeretettel beszelget csajokkal, flortol veluk, sot, s szexrol is gyakran beszelget veluk. Mi a velemenyetek, miert teszi ezt? Vajon meg is csal?
2012. márc. 3. 00:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát ha nem is csal meg,illetlenség nőkkel szexről dumálnia...
2012. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit beszél?

Hány éves?

Megcsalósnak ismered őt? Vagy egyáltalán ismered?

2012. márc. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
40%
Ööö szerintem az én barátom is csinál ilyesmit...de nem zavar:)
2012. márc. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 nicothyn válasza:
Fiatal...
2012. márc. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
ismerem ot...de nem tudom eldonteni hogy "megcsalos"-e vagy nem. meg semmi konkret dolog nem derult ki hogy valakivel csinalt volna valamit.az ismerosei szerint nem "megcsalos". o 25 eves, en 22 vagyok
2012. márc. 3. 00:22
 6/16 A kérdező kommentje:
ugy beszel, hogy a vegen arra vezeti ra a csajokat hogy ereztessek hogy lefekudnenek vele. allitolag az onbizalmanak kell...
2012. márc. 3. 00:25
 7/16 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat, akkor elárulom, hogy én is szoktam ilyet csinálni. 4éves kapcsolatban vagyok, és semmi pénzért nem csalnám meg bnőmet. Viszont jól esik, hogy tudom, hogy más lányoknak is bejövök. :)


20/f

2012. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 nicothyn válasza:
Szívemből szólottál 20/f! :))) Én is ugyanígy vagyok. Ez sajnos természetes, de a nőktől már nem várjuk el...
2012. márc. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
:) koszi, megnyugtat. csak nalunk az a baj h evente 2-3 alkalommal talalkozunk, ezert aggodok. foleg hogy mostanaban olyan csajokkal beszel akikkel egy varosban lakik.
2012. márc. 3. 00:35
 10/16 nicothyn válasza:
Most akkor nem bíztatlak, szerintem meg kell tudnod ezt, hogy mennyire veszi komolyan. Egy távkapcsolat működhet 110%-os hűséggel. Ha itt van ez a rohadt facebook, akkor elég nagy a kísértés, hogy ráírjon bárkire zavartalanul. Ha pedig nem vesz komolyan, akkor fölösleges, hogy várj rá hónapokat így!
2012. márc. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!