Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim mas csajokkal flortol,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim mas csajokkal flortol, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mar 1 ideje tavkapcsolatban elunk es rajottem hogy kozossegi oldalakon eloszeretettel beszelget csajokkal, flortol veluk, sot, s szexrol is gyakran beszelget veluk. Mi a velemenyetek, miert teszi ezt? Vajon meg is csal?
2012. márc. 3. 00:17
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
atkozom en is azt aki feltalalta a facebookot. tobb csajnak is irt hogy ismerkedne veluk. azzal nyugtatom magam, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap, de ezek utan igyse tudok bizni benne. nem tudom hogy lehetne kideriteni az igazat. elolvastam a barataival folytatott beszelgeteseit is, de ott se irt semmi konkretat, csak annyit h jo csajok vannak ott. el akartam vinni hazugsagvizsgalo tesztre, o benne is volt, csak eleg draga :))
2012. márc. 3. 00:48
 12/16 anonim ***** válasza:

Namost évente 2-3 alkalom az minden, csak nem kapcsolat. Akármilyen közhely, de két ember találkozva ismeri meg egymást igazán (mi több, együtt lakva). Évente 3-szor mindenki tud kedves-aranyos-akármilyen lenni. Így 1 év alatt nyomtok le annyi randit, mint más egy hét alatt. Nyilvánvaló, hogy a pasid normális kapcsolatot keres, mert nem elégíti ki az a címke, hogy kapcsolatban van, mert már ne haragudj meg, de egy ilyen évi 3 alkalom az maximum címkének jó. Szóval nyugodt lehetsz, hogy valakivel vagy lefekszik, vagy záros határidőn belül le fog feküdni.


(Ugye ezt a hazugságvizsgálót magad se gondolod komolyan...)

2012. márc. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

évente 2-3 alkalom? csodálom, hogy te bírod..:D

én a barátommal hétvégente vagyok együtt (péntek,szombat,vasárnap)és még így is alig bírom ki.

am nincs mit tenni, ha flörtöl másokkal is, az addig nem gond, amíg meg nem csal. és ha tényleg annyira ismered, meg mások is ezt mondják, akkor nem hiszem, hogy megcsalna. önbizalom növelés pedig igenis kell a fiúknak :)

2012. márc. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Úristen, évi 2-3 alkalom? Az édeskevés. És még csodálkozol, hogy a barátod flörtöl? Véleményem szerint, ha már közösségi oldalon flörtölget, nyilvánvalóan az életben is. Elég nagy az esélye, hogy már rég megcsalt.
2012. márc. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azert csinalja mert mar unalmas vagy a szamara. Legalabbis en akkor csinalok ilyeneket ha unom a csajOm
2012. márc. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
amugy most olvastam vissza, a kapcsolatunk elejen, amikor a legnagyobb volt a szerelem es nem tavkapcsolatban eltunk akkor is csinalt ilyeneket...ugyhogy lehet tenyleg az onbizalmanak kell
2012. márc. 3. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!