Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondhatta ezt a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondhatta ezt a pasim? Nektek is rosszul esne? FONTOS!

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyunk együtt, és szegénynek be van gyulladva a füle,hallójárat gyulladása van. Napok óta vele vagyok, kicsit ápolgatom,szeretgetem (amúgy is), de egyik nap volt egy elszólása hogy én csak kihasználom őt. Ez persze nem igaz,sose kértem tőle semmit, igaz mindig nála vagyunk,mert az én családom az.. De állítása szerint csak viccnek szánta. Szerintetek miért mondhatta ezt? Jogosan esett rosszul?

17L


2012. márc. 3. 03:13
 1/4 lila nyuszi ***** válasza:
Kérd meg, hogy ilyenekkel ne vicceljen...
2012. márc. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az attól függ hogy milyen környezetben hangzott el, és milyen hangsúlyal mondta...de persze eshet rosszul attól még hogy nem gondolta komolyan...am mi van a te családoddal? ha nem akarod ide írni akkor írnál egy privit? érdekelne :$ És egyet értek az első válaszolóval...beszéld meg vele hogy ilyennel ne is vicceljen
2012. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jogosan esett rosszul, de vedd figyelembe, hogy a fülfájás az egy rohadt dolog ám, nagyon tud fájni.

Szóval a helyedben nem venném annyira komolyan - sőt szinte semennyire; a pasik ha egy pici kis kórságuk van, egyből a halálukon vannak.

2012. márc. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ha kihasználnám akkor nem lennék vele, vetetnék vele ezt-azt, stb.
2012. márc. 3. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!