Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem mos fogat egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem mos fogat egyáltalán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem, de eddig kb 2szer ha láttam fogat mosni. Nagyon sárgák, és rohadtak a fogai, elég sokszor van benne kaja maradék..:/ Nem akarom megbántani, de jó lenne ha minimun 1nap egyszer lemosná a lepedéket meg ami ott van még a fogáról :/ Hogy közöljem vele finoman?

2012. márc. 5. 21:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
jujj,ez nagyon kínos....:S...nem hiszem el hogy őt ez nem zavarja hogy rohadnak a fogai....részvétem...tanácstalan vagyok...ne csokolj vissza..talán még ez lehet amegoldás,és akkor csak észre veszi magát...
2012. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
mi e a fene a barátod valami ősember??
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
2 év után? Sehogy. Nem fogja érteni - jogosan! - hogy miért csak most zavar.
2012. márc. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
vagy veszi az adást vagy ultimátum. én igazából ezt egy hónapig se hagytam volna
2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Fuj! Gusztusos lehet smárolni vele...
2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
2 évig együtt voltál vele így?
2012. márc. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

14 éves létemre reggel-este mosóm!

Ki nem állhatom,ha ilyen ember van körülöttem,de ne haragudj,akkor milyen a lehelete?!

2012. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Sztem egyáltalán nem zavarja, pedig van fogkeféje. fogkréme, de ugyanúgy áll a fürdőjében, mint amikor előszőr átmentem hozzá:D vissza csókolok mert szeretem, nagyon is, és anyira nem zavar, mert érdekes modón nincsen neki súlyos szájszaga, de azért mégis kinos társaságban amikor nevet, meg a szüleim elött is, anyám is kérdezte már hogy mért nem mos fogat ://
2012. márc. 5. 21:18
 9/24 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég kínos :S Mondjuk ha már 2 éve együtt vagytok, szerintem meg tudjátok beszélni. Próbáld finoman előadni neki a dolgot, ne mondj olyanokat hogy "fúj" vagy "büdös a szád", próbálj inkább a fogápolás hiányának egészségügyi vonzataira rávilágítani. Gondolom, ha már rohadnak a fogai, fájnak is neki, gyengék, nem tud rendesen keményebb ételeket enni, stb. Szerintem ez őt is zavarja...
2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ülj le vele és beszéljétek meg, ha értelmes ember, akkor valószínűleg nem fog megsértődni, mert felfogja, hogy téged ez zavar.. tudom, nehéz róla beszélni, de vágj bele.. :)
2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!