Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem mos fogat egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem mos fogat egyáltalán, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2éve vagyok együtt a barátommal, nagyon szeretem, de eddig kb 2szer ha láttam fogat mosni. Nagyon sárgák, és rohadtak a fogai, elég sokszor van benne kaja maradék..:/ Nem akarom megbántani, de jó lenne ha minimun 1nap egyszer lemosná a lepedéket meg ami ott van még a fogáról :/ Hogy közöljem vele finoman?

2012. márc. 5. 21:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
53%
Komolyan elképzeltem a pasid fogait, és hát....... tiszta hányinger.
2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Először is lepd meg magatokat valami mókás fogkefével,aztán Próbáljátok ki együtt,hogyan működik:)
2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
nem csak most zavar először, de csak most teszek fel róla kérdést mert jó lenni ápoltságra inteni, mivel össze költözés elött állunk, és ha velem lakik majd ilyet nem akarok :/
2012. márc. 5. 21:20
 14/24 anonim válasza:

ha két éve együtt vagytok, akkor valószínüleg jó és tartós a kapcsolatotok! akkor meg szerintem egyszerűen mond el neki hogy ez téged zavar és hogy naponta jó lenne ha megszabadulna a lepedéktől (mellesleg neki is jobb érzése lenne)!

szép nézés, szép mosoly és szerintem megérti!:)

2012. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

Kérlek ne haragudj,de már lefordulok a székről,annyira röhögök ezen,Istenem!

Nem mos fogat,hát..elég kemény,én lefeküdni nem tudok úgy h ne,de reggel is,mindig mosóm,részvétem! :)

2012. márc. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon igénytelen.. :S Normális amúgy? Úgy értem agyilag? És te? Nem jön rád a hányás-hasmenés, ha anyelveddel végigsimítod a rothadó, kajás fogait?
2012. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Centurio77 ***** válasza:

Vegyél neki fogselymet meg szájvizet! És ha megkérdezi miért kapta mond azt mert a fogkefét úgysem használod!!

2év után ez már elég finom közlés!!

2012. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%

többségünk alapból nem tud napirendre térni affelett hogy 2 évig miért nem zavart.netán pont anyádék döbbentettek rá hogy nem kéne túlzásba vinned a toleranciát?engem egy elkorcsosult ízlésű csajszi azért kérdőre vont hogy fiú létemre miért nem borotválom a lábam(!)

össze kéne azt a csajt hozni a te pasiddal haha...

2012. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
74%
Már ne haragudj, de te se lehetsz oké, hogy ezt engeded. Elképzeltem, és ez egyszerűen undorító. :S Hogy van ehhez gusztusod? Akár hogy is szereted, ez lenne az alap, hogy naponta min. 1x fogat mos, áá..
2012. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te meg nem fürdesz? xDDDD
2012. márc. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!