Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti ilyen miatt szakítaniátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyen miatt szakítaniátok?

Figyelt kérdés

4 hónapja járok a barátommal, kamaszok vagyunk. Egyikünk sem cigizik. Ő egyszer kipróbálta, én még sosem, és nem is fogom.

Ő se és én se bírjuk a cigifüstöt. ENgem kifejezetten irritál, ha mellettem cigiznek, nem tehetek róla, nem vagyok hozzászokva, és nem is akarok.

A barátom felvetette, hogy ha cigizne szakítanék vele? Mondtam, hogy szerintem nem, mert azért szeretem aki, de tuti, hogy semmi csók meg ilyen nem lenne addig amíg érzem rajta a füstöt.

Nem fog rászokni, csak kérdezte, mert Ő se szereti.

De belegondoltam, hogy nem tudnám olyan helyzetbe hogyan tudnék helytállni, mertt én pl odavagyok Ő érte, de a cigit rühellem.

CSak érdekel, hogy ki hogy vélekedik erről a témáról:)


2012. márc. 6. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nekiállna cigizni, felvetném a 2 választást: vagy én, vagy a cigi.
2012. márc. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a cigiszagot, cigifüstöt. Most összejöttem egy fiúval, aki cigizik, de napi pár szálat szív. Amikor velem van, akkor nem cigizik, ha előtte mégis, akkor rágózik. Ruháján, leheletén sem érzem a cigiszagot. Tudja, h. nekem nem tetszik, ha vki cigizik, de mikor elkezdtünk randizgatni, nem tudtam, h. cigizik. Meg én így fogadtam el. De mondta, h. le fog szokni róla. Mert tudja, h. egészségtelen, drága, és hát én sem cigizek.
2012. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

17 éve dohányzom!

3x próbáltam leszokni, de nem megy. (Nincs hozzá akaraterőm)

Nagyon szeretnék leszokni, bármit megtennék ha "könnyedén" leszokhatnék.

Úgyhogy kedves fiatalságnak azt üzenném, nem az a kemény aki dohányzik vagy rászokik, hanem aki rás sem gyújt soha.

Az legrosszabb dologok amit a cigaretta idéz elő, az az alvászavar, nyugtalánság,és a depresszió nagy része.


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem hagynám el, és bár nem szép dolog bármivel is büntetni vagy megvonni tőle, de ha elmagyarázod neki amit leírtam, meg fogja érteni miért teszed.

2012. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
több mint 2 hónapja vagyok együtt a barátommal, én 18 vagyok, ő 23. 17 éves kora óta cigizik, én egyszer kipróbáltam,ha lehet annak nevezni 1 szívást...:D ami elég is volt. az egész családom dohányos, de egyszerűen nem tudok hozzászokni. a füstjétől fulladozom, és rosszul vagyok. ő ennek ellenére lemondani még nem tudott, de már naponta csak 2 szálat szív, és azt se előttem. ha nem érzem rajta, és nem előttem csinálja, nincs akkora gond, de állítólag 2 hónapon belül leszokik teljesen.. szal nem, nem szakítanék vele egy rossz szokás miatt, inkább segítenék letenni :)
2012. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Igen, az úgy jó ha nem érzed rajta. ENnek örülj, hogy ilyen döntést hozott, ez szerintem tök jó!:)

Meg azért szerintem tényleg más az is ha kapcsolat közben szoknak rá meg ha kapcsolat elejtől cigizik valaki..:)

De örülök, hogy az én párom nem:)

2012. márc. 6. 14:38
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Igen, leszokni nehéz, mert ez is egyfajta függőség, azért is vannak hozzá a tünetek.:/:)

Ehhez akaraterő is kell, meg más is...ugye a szervezetet szépen hozzászoktatni a leszokáshoz. Nem könnyű játszma lehet, az egyszer biztos.

Igen ha nem érezzük rajta az más. :)

Csak hát nem egészséges na, de nem azért írtam ki a kérdést:D

Anyu pl bort ivott régen, elég sokat. Aztán Ő azért tudott leszokni, mert elkezdtem sírni előtte:)

Szóval érdekes dolgok ezek:)

2012. márc. 6. 14:41
 7/8 anonim ***** válasza:

off:


"Ehhez akaraterő is kell, meg más is...ugye a szervezetet szépen hozzászoktatni a leszokáshoz. Nem könnyű játszma lehet, az egyszer biztos"



Ehhez csak akaraterő kell, egyik napról a másikra abbahagyni és utána nem gyújtani rá. Ha megvan az elhatározás akkor nem kell se tapasz, se rágó, se semmi. Nem kell semmihez hozzászoktatni a szervezetet, egyszerűen csak nem kell rágyújtani.

Én 2 éve tettem le a cigit szóval tudom miről beszélek, akaraterő és semmi más. :)


On:


Én nem hiszem, hogy elhagynám, de arra megkérném, hogy a jelenlétemben ne dohányozzon.


28/n

2012. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Borzasztó zavaró számomra is ha valaki cigizik így annak örülök a legjobban ha a párom nem dohányos. Szerintem ha valaki nagyon cigiellenes akkor nem tud hozzászokni egyszerűen és mindig konfliktusokat fog csak szülni.

Amúgy ha annyira cigiellenes lenne nem emelne a szájához cigit... Soha. Én utálom és soha nem próbálnám ki mert "buli"...

De nem hiszem hogy szakítanék vele emiatt, de mivel tudja hogy engem zavar elvárnám hogy a jelenlétembe ne dohányozzon és igyekezzen leszokni.

2012. márc. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!