Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy ismerősöm azt mondta, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerősöm azt mondta, ő ahogy probléma van a kapcsolatában lép. Már nem bajlódik senkivel. Igaza lehet?

Figyelt kérdés
Elhagyta a családját is évekkel ezelőtt. Azóta nem volt csak pár rövid kapcsolata, mert pár hónap után mindenhol volt valami ami nem tökéletes.
ma 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért hagyta el a családját?
ma 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szeret párkapcsolatban lenni. Sok nehézséggel és alkalmazkodással is jár, nem csak öröm és boldogság az egész. Ha neki ezekhez a macerákhoz nincs kedve, akkor miért kéne erőltetnie? A gyerekeikről azért gondoskodik?
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Pontosan nem tudom, de nincs rosszban a volt asszonnyal.


2. Persze gondoskodik.

ma 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ha neki így jó, akkor neki így jó.
ma 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem nincs az a tökéletes kapcsolat, ahol ne lenne probléma. Azzal egyetértek, hogyha sehogyse juttok dűlőre, nem tudtok valamit megbeszélni, ami fontos, akkor érthető, rövid az élet. De nem kell menekülni rögtön vagy tartson szünetet, tudja mit akarjon és már az ismerkedési fázisból sok mindent ki lehet szűrni és megelőzni ezeket. De ez hogy sok rövid ideig tartó kapcsolat, hamar felemészti a legtöbb embert
ma 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyomi leszek, de pár hónap után? Nekem akkor még el sem kezdődik a kapcsolat.
ma 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi baj, csak ne hazudja azt az ismerkedési fázisban hogy ő komoly hosszútávú párkapcsolatot keres.

Mert úgy fair a "játék" ha rögtön az elején elmondja hogy azonnal dobbantani fog ha szerinte valami nem úgy működik ahogy ő azt elgondolja. De persze h_lye lenne ezt elmondani, mert akkor nem állna szóba vele senki, max egyéjszakás kalandok szintjén.

Szemétség hitegetni (ha esetleg ezt csinálja?) a másik felet hogy komolyan gondolja és hosszútávra, mert az ugye magában foglalja azt is hogy az illető képes és akar is tenni a jó és harmonikus kapcsolat érdekében.

Mondja meg az elején hogy vagy van összhang mindenben, vagy lapátra kerül a másik fél. Így legalább a másik félnek is van lehetősége eldönteni, hogy kér e ebből vagy sem.

ma 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Magányra vna ítélve ezzel a mentalitással. Ami persze lehet őt nem zavarja, szeret magányosan lenni, de ha nem... akkor szívás.

TÖkéletes ugynais nincs. A párkapcsolatok alapvető dinamikája pedig az, hogy legkésőbb fél év környékén jön egy krízishelyzet, mert szemponttá válik az elköteleződés vagy legalábbis az, hogy el kell kezdeni energiát tenni a kapcsolatba és ez bizony krízissel jár. Ami abszolút nem baj, teljesen természetes és előnyére válik a kapcsolatnak... már ha túléli.

De ha emberünk kioffolja a kapcsolatot egyből, ha energiát kéne belefektetni, akkor esélye sincs párkapcsolatra. Olyan, mintha csak úgy lennél hajlandó utazni, hogy nem kell sem gyalogolni, sem járművön/járműben ülni. Kb csak a tervezgetés marad, maga az utazás elbukik az elején.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Most ez nem lesz szép, de nőként valahol megértem... A valaholt azért mondom, mert nem tudom, nála mi a bajlódás. Én pl lépek, mert nem nyelek spermát, és inkább nem bajlódok. Ő azért, mert nem akarja maga után kipucolni az összeszart vécét, vagy nem akar olyan kapcsolatban lenni, ahol a másik nem tudja, mit akar?
ma 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pont azért nem akar kapcsolatban lenni, mert egyik sem tökéletes, mindegyikkel nyűglődni kell. És neki nem ér ennyit a dolog.
ma 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!