Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves srác vagyok, még szűz! Eddig nem mondhatnám túl bőségesnek az eddigi szerelmi életemet, ám most történt 1-2 dolog. Megismertem egy lányt, aki totál belém van zúgva, fülig szerelmes belém. De viszont ő nem tartozik az afféle " fullos " csajok közé, nemtudom barátaim hogy tekintenének rám, ha össze jönnék vele. Külsőleg nekem sem jön be, de ha beszélgetek vele, szinte megfeledkezek mindenről, mondhatnám úgyis, hogy nagyon meg tud fogni. Az a bizonyos " első alkalom " se 1-2 hónap után történne meg vele, szerintem, mert eléggé kislány természetű. És hát sajnos haverokhoz képest ebben is le vagyok maradva.

Szerintetek túl sokat adok mások véleményére? Vagy mit kellene tennem? Sajnálnám szegényt kihasználni, mondjuk nemis tartozok az olyan fiúk körébe.


2012. márc. 4. 22:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, és itt van még egy lány, akit hagyj békén, mert jobbat érdemel. Mit nem adtam volna 16 évesen egy olyan lányért, akivel lehet beszélgetni, és belém van zúgva. Ha neked jobban számít a haverok véleménye...
2012. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal mit mondanak a haverjaid, azzal sem érdemes törődni, hogy le vagy maradva, attól függetlenül, hogy ők már túl vannak rajta, még nem jelenti azt, hogy komolyabbak lennének. Csináld amit jónak látsz, a lányt ne használd ki, és haverjaid véleményével ne törődj
2012. márc. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Abszolút jogos a te hozzá állásod is. Csak tudod egyenlőre még ott a probléma, hogy nem vagyok belé szerelmes. Bár nemtudom... Írtam is, hogy nem szeretném kihasználni.. nem az a fajta srác vagyok. :)
2012. márc. 4. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a csaj helyében megtudnám, hogy a haverjaid véleménye alapján döntöd el, hogy együtt lehetünk-e, máris keresnék valaki mást, mert ennél mindenki jobbat érdemel.

És te annyira fullos vagy, hogy ciki nem fullos csajjal járni? Gondolom ő is 15 éves, tudod, ennyi idős korban a lányok még nem fullosak, maximum annak látszanak a sok smink meg csinirucik miatt. Ha neked ez kell, keress valami üresfejű libát! Olyat nagyon könnyű találni, viszont olyat, aki belsőleg is megfog, azt a legnehezebb. Te találtál egy ilyet! Ezt kéne észrevenned.

Ja, és elhiszed, hogy 16 évesen már az összes haverod d.gott?? Jó kis társaság lehettek, ha az a menőbb, aki szebb csajt dönget.


Szóval: Te egy szerencsés ember vagy, hogy találtál valakit, aki a lelki társad lehet. Nem szabad, hogy számítson mások véleménye.

2012. márc. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
lehet hogy igazatok van.. szerintem holnap elhívom sétálni. :) úgyis ilyen szép időnk van mostanság. :D
2012. márc. 4. 22:46
 6/6 anonim válasza:
Ez tetszett : ) Hajrá!
2012. márc. 5. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!