Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta?

Figyelt kérdés

2 hete szakitottunk a barátommal.Még most sem tudom, hogy konkrétan mi volt az oka.Elhivott sétálni,mikor találkoztunk,puszi-puszi aztán elkezdtünk beszélgetni.Én mondtam, hogy milyen volt a napom ő meg csak aha aha stb. és egyszer csak annyit mondott, hogy szakitani akarok, awal meg elment.Ráirtam face-n , msn-n , de semmi válasz. Aztán rá 2 napra látom, hogy kapcsolatban van xy-nal, meg olyan képek vannak feltöltve face-re, hogy "nyalakodnak".Aztán tegnap látom, hogy kapcsolatban van "xy"legjobb barátnőjével.Ilyen 13-14 éves mostani "kislányokért" hagyott el?! Akik hetente cserélik egymás pasiját,meg ők a városban a legmenőbbek , "disco"ba járnak stb. Én sem vagyok idősebb náluk ( 13 vagyok ),de megtudom a jót a rossztól különböztetni.Szerintetek miért szakitott velem?Sohasem volt olyan , hogy szégyenlt volna engem...nekem csak az merűlt fel, hogy azért , mert én nem vagyok annyira menők , mint azok a csajok, mert nem cserélem hetente a pasiaim, nem járok "disco"ba , nem iszok stb.

Segitsetek.


2012. márc. 4. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de a qrva anyját!
2012. márc. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért szakított veled, mert egy tinédzser fiú... Legalábbis remélem, ha már 13-14 évesekkel kavarászik.


Ha te másképp gondolkodsz, sajnos bele kell törődnöd, hogy egy darabig nem lesz normális kapcsolatod. Ebben a korban elég kevés ember alkalmas komolyabbra, mint a nyalakodás. És nem is kell, hogy alkalmas legyen.


Nem szégyen, ha nem állsz be a sorba. A te korodban fölösleges még egy "pasi". Inkább érezd jól magad, sportolj, élvezd az életedet, tanulj. Hidd el, később nem csak kifizetődőbbek ezek, de a megfelelő érzelmi érettség után sokkal jobb valakivel együtt járni is :)

2012. márc. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!