Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt a pasi?

Figyelt kérdés
4hónapig együtt voltunk, illetve vagyunk,ahogy én kis időre eltüntem és nem kerestem vissza tért az exéhez és azóta is ott alszik nálla őt dugja annak ellenére még midig az akarja hogy szeret és hiányzom neki költözzünk össze.
2012. jan. 8. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Ehhez nincs mit hozzáfűzni...

Dobd és mielőtt/miután megtetted az exét is figyelmeztesd, hogy csalóka f*sz.

2012. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szertinem ez a csávó nem normális. De te se vagy az...
2012. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Rájött, hogy megbuktál magyar nyelvtanból...

Amúgy biztos nagyon komoly és bensőséges kapcsolatotok lehetett, ha ilyeneket csináltatok, csináltok.

2012. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, de a végét nem tudtam értelmezni rendesen. Amit pedig megértettem, az alapján hülye vagy... Bocsi...
2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak úgy eltűntél, és nem kerested? Ő meg erre visszament az exéhet. Erre azt mondom zsák a foltját. Egyikőtök se egy nagy IQharcos.:D
2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hxbnvmwue válasza:
"még mindig azt akarja hogy szeret " ez mit jelent ha azt takarja hogy szeret az jó dolog de ha csak akarja de nem szeret az nem jó remélem segítettem 26/F
2012. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!