Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert csinalta ezt ez a pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalta ezt ez a pasi?

Figyelt kérdés

A sztori roviden. egy barati tarsasagba jarunk, kb 2-4 hetente talalkozunk ezzel a pasival. Egyszer elhivott engem koncertre, de nem tudtam elmenni, mashol volt dolgom. Aztan en hivtam el egy klubba, de nem kapta meg az sms-em idoben. (Miota ledobtam parszor a telomat, kicsit furan viselkedik), de legkozelebb eljon, azt valaszolta.


Tegnap amikor talalkoztunk, megdicsert, hogy milyen jol nezek ki, mosolygott ram, aztan az egyik csaj unszolasara odament a baros csajhoz, hogy elkerje a szamat. Ezen kicsit ledobbentem. Amikor egy masik pasi, akivel haverok vagyunk, megjott es elkezdtem vele beszelgetni. akkor odajott o is, aztan mar csak ok beszelgettek. En meg csak neztem, hogy most mi van.

A koncert alatt total eltunt, nem is lattam, a koncert utan meg megittunk par italt. Amikor mar majdnem mindenki elment, akkor odajott hozzam meg egy pasihoz, mi maradtunk utoljara. De velem akkor se beszelt. Ram se nezett. Ugyhogy ugy dontottem, hogy jobb, ha megyek haza.

Csak azt nem ertem, hogy mi ertelme volt elhivni engem, mi ertelme volt azt mondani, hogy legkozelebb igen, eljon velem abba a klubba, mi ertelme volt megjegyeznie, hogy milyen jol nezek ki, ha aztan meg levegonek nez?


2011. nov. 26. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre csak ő tudhatja a választ...
2011. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az is total fura volt nekem, hogy a csajjal, aki rabeszelte, hogy menjen oda a baroshoz, azzal nem is talalkoztak meg, csak most eloszor. Es elmond neki olyanokat, hogy melyik no jon be neki ott? Ez annyira ertelmetlen nekem. Annyira jo lenne, ha valami pasi meg tudna magyarazni nekem, hogy miert volt ez igy?
2011. nov. 26. 11:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. lehet, hogy barátkozni szeretne veled. (Igen, ilyen is létezik.)
2011. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Direkt bunkó volt veled, mert a 90%-a a nemednek azt szereti, ha le se szarják, mert akkor ő a FÉRFI.... Legalábbis nekem jobb ötletem nincs erre a szituációra.
2011. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát vonzódni biztosan nem vonzódik hozzád szerintem...
2011. nov. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

11:49 baratkozni szeretne es akkor levegonek nez? eleg fura lenne.

A tarsasagunkban van par srac, akik tudom, hogy nme vonzodnak hozzam, de nem vesznek semmibe, es szivesen beszelgetnek velem.

Ezert fura ez szamomra.

2011. nov. 26. 13:32
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól még nem kell mindig veled foglalkoznia, ha épp csajozni akar. :P


De 12:30 válaszában is van vmi.

2011. nov. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
En nem mondtam egy szoval se, hogy foglalkozzon velem mindig. A, na mindegy.
2011. nov. 26. 13:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szórakozik veled, biztos hogy nem igy akar meghódítani.
2011. nov. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!