Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálta? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálta? Csak kifogás? Nem hiszem.

Figyelt kérdés
A barátommal (F/18) ma találkozni akartam, és lett is volna rá lehetőség,de csak kevesebb mint 1 órára. Legközelebb hétvégén tudunk találkozni viszont akkor fél napig :) Szóval kérdeztem tőle,hogy miért nem találkozunk és azt mondta,hogy csak azért mert ha most nem találkozunk sokkal jobban fogom várni a hétvégi talit mert még jobban fog hiányozni. Ahogy őt ismerem nem hiszem,hogy ez csak kifogás. Akkor? Mi a véleményetek?
2011. dec. 15. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igazat mond.
2011. dec. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De ennek mi értelme?

Ha most találkoztunk volna is, nagyon várnám a hétvégét...

2011. dec. 15. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:

de minél régebben látod az illetőt annál jobban szeretnél vele találkozni, ha most találkozol lehet várnád úgy is de így mégjobban.

szerintem nincs semmi extra ebben hogy nem futottatok ma össze.

Meg lehet macerás lett volna neki az a tali hogy 1 óránál kevesebbet lássátok egymást

2011. dec. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
fura... én úgy gondolom,hogyha valaki szeret valakit minél többször szeretné látni. és ahelyett,hogy kihasználnánk,hogy találkozhatunk ilyeneket talál ki...
2011. dec. 15. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát a pasik ilyenek, lehet hogy pont lustább típus is és ezzel együtt csak ennyi, ha két ember ritkábban találkozik valóban jobban örül egymásnak, szerintem ebből ne csinálj olyan nagy ügyet, ha szeret nincs gond.
2011. dec. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
okés megnyugtattál ;)
2011. dec. 15. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
:). Nekem is számtalam ilyen apró kételyem volt, míg ki nem ismertem magam úgy-ahogy a pasimon. Én azt mondom, hogy élved, hogy együtt lehettek, figyeld milyen irányba fejlődnek a dolgok..
2011. dec. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!