Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem! Miért csinálta ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem! Miért csinálta ezt?

Figyelt kérdés

A barátnőm tegnap előtt szakított velem,vagy is szakítani akart de másnap felhívott és beszéltünk és azt mondta ad nekem még egy esélyt,nem értem mire volt ez jó neki?!

Előtte soha nem hívott engem,vagy is általában mindig én hívtam,de tegnap este felhívott és ilyet soha nem csinált hogy ilyen későn hívott,és jó kedve volt,érdeklődött felőlem és jó kedve volt és úgy éreztem mintha megbánta volna hogy el akar hagyni.Lehetséges hogy ez amikor azt mondta hogy szakítsunk ez egy meggondolatlan kijelentés volt részéről?és rájött hogy hülyeség lenne szakítani?vagy arra is gondoltam hogy le akart tesztelni..


2012. febr. 25. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
te fiú vagy ,amúgy ?
2012. febr. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Itt-ott kissé elakadt a tű :)
2012. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, lehetséges, hogy megbánta. mindenesetre a legbölcsebb dolog az lenne, ha mondjuk átmennél hozzá, és megbeszélnétek:)

szabad tudni a korotokat?

2012. febr. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen én vagyok a fiú.én 23 ő 21
2012. febr. 25. 09:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán nem jött be neki az újabb vadászat és visszatáncol hozzád. Én inkább erre gyanakszom.
2012. febr. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Lányoknál leggyakoribb hogy dumálnak a barátnőikkel...

Nah ezekből általában tragédia szokott lenni!

Mert ők nem tanácsot adnak hanem együtt éreznek a másikkal! vagyis ha valamit elmondott nekik rólad hogy nem tetszik akkor valszin adták alá a lovat hogy "ejnye, ez nem szép dolog" stb. AZtán odáig jutott hogy szakított!

Aztán ezután megint öszejött a csajokkal és elmondta nekik hogy mennyire hiányzol és a jó,szép dolgokat a kapcsolatotokban! Na erre meg támogatták hogy akkor probálja meg újra mert rendes vagy(netán hogy majd megváltozol a rossz tulajdonságokban)!


Sajnos én is sokszor láttam ilyet másoknál vagy derült ki a saját barátnőmnél ha jól elbeszélgetem vele!

Ilyenek a csajok, ez van! Sajnos ez ellen keveset tudsz tenni. max tényleg alaposan kikérdezed hogy mi volt a baja és ha akarsz akkor azon változtatsz...

2012. febr. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

ma 10:04


Hát igen.Fején találtad a szeget,valószínű a barátnői beszélték teli a fejét,ebbe 90%ra biztos vagyok,és pont akkor hívott,vagyis utána amikor elment a barátnőivel moziba és billiárdozni,úgy hogy valószínű ez volt igen,tudom hogy szeret engem és sokszor van az hogy a hülye barátnőire hallgat,jelen esetben is ez volt szerintem,és rátapintottál a lényegre mert nekem is ez volt az első ami megfordult a fejemben.

2012. febr. 25. 10:08
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez a tuti:mondd neki, hogy ennek fényében ami történt, te is gondolkodtál és az egyedüllét se rossz, szóval ahhoz, hogy újrakezdjétek ahhoz pár hét gondolkodásra van szükséged.

Én lány vagyok és kb. 2 éve ugyanezt csináltam egy mondva csinált okból, holott nagyon szerettem a pasim, de nem tudtam megmagyarázni.Majd két nap múlva felhívtam egy hülyeséggel és találkoztunk, és ott ezt adta elő nekem, én meg padlóra kerültem jó pár hétre, adta a hűvöset én meg kikészültem.Összejöttünk még (már nem vagyunk együtt de egész más miatt)és azután ezerszer meggondoltam a az ilyen kitöréseket.Meg tudod, ha valaki szakít, azt indokolni is szokta, mi változott egy nap alatt, hogy a szakító ok már nem zavarja.Figyi, nőből van az elutasítás meg fogja őrjíteni.Egyébként az egészről azt gondolom, hogy még fiatal a lány.

2012. febr. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet megbánta amit tett.

Elborult az agya és emiatt szakított veled.

Aludt rá egyet és rájött hogy hülyeség volt veled szakítani.

2012. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!