Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MIÉRT ővele jött össze?! Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIÉRT ővele jött össze?! Mi a fene van már?! Miért csinálta?

Figyelt kérdés
Az egyik barátommal néhány hete, amikor találkoztunk, beszélgettünk többek között a baráti társaságunkról és szóba jött ez a lány. Mondtam neki, h szerintem tetszel neki öreg. Erre ő: szerintem ő hisztis, buta és naiv, sose érdekelt. (Magamban igazat adtam neki.) És tegnap meg már láttam, h falják egymást!!! Megkérdeztem tőle, h akkor mi a szitu. Azt mondta, összejöttek. De én ANNYIRA dühös vagyok!!!! MIÉRT jött össze pont vele??? Sosem kamuzik nekem, ráadásul nemrég derült ki, h elég régóta vonzódik hozzám (és éreztem is, hogy ez őszinte, láttam is rajta... eddig). Elfogadnám a helyzetet, ha tizenéves kis kölykök lennénk, de ez hihetetlenül dühít!!!! Ha dohányos lennék, most biztosan elszívnák vagy hat dobozzal, ha meg piás lennék, biztos leinnám magam. Csak nem érdemli meg, h miatta magamat rongáljam. De én NEM értem!!! Mi a fene van az emberekkel??!! mindegy, futok egy kört és remélem, belémkötnek és akkor megüthetek valakit

2012. febr. 16. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hülye kérdés, de te fiu vagy vagy lány ?
2012. febr. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
lehet, h hülye válasz, de nem vagyok b.zi
2012. febr. 16. 22:16
 3/7 anonim ***** válasza:
tényleg nem derült ki számomra sem, hogy fiú vagy lány vagy-e. ha tudta, hogy neked tetszik, akkor szemétség volt a részéről, hogy összejött vele, és nem igazán nevezhető jóbarátnak.
2012. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2012. febr. 17. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehet csak én reagáltam túl és már megint az bök, h más jobb nálam. na ez van. én 22, ő 23 múlt.
2012. febr. 17. 11:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor ti 20-on éves kölykök vagytok.

Amúgy te lökted oda. Ha egyedül vagyok év valakiről kiderül, hogy oda van értem, akkor én is levadászom. A viselkedésed azt sugallta, hogy neked ő nem kell. Azt kellett volna mondanod, hogy tetszel nekem öreg...

Ha tényleg tetszel neki és jó barátok is vagytok, akkor bármikor megszerezheted.

2012. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
azt nem vitatom, h kölykök vagyunk, ennyi éves korban azok általában az emberek. amúgy nem "löktem" neki oda. furcsállom, h ennyire lejjebb adja az igényeit... egyébként így nem kell, h látom, milyen lány jön be neki, én érezném magam butának, ha velem akarna lenni. évekkel ezelőtt nem is tetszett, mert akkor bunkón közeledett, most kezdett normál módba kapcsolni. csak dühít, h az a lány bármiben is jobb nálam. na mindegy, majd felnövök, vannak ennél nagyobb gondjaim.
2012. febr. 17. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!