Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A szerelmemmel nemrég jöttünk...

A szerelmemmel nemrég jöttünk össze és 1hete aludt nálam. Ő csinálta nekem kézzel de nem sokáig, el se mentem, mégis parázik, nehogy terhes legyen mert pisilés előtt nem mosott kezet. Lehet ettől terhes?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 12:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ha nem mentél el akkor ő sem lehet terhes, pisilés közben meg gondolom nem nyomta fel magának az újját.. szal nyugi.
2009. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne, sőt én olyan történetet is hallottam, hogy szűz volt a csaj és jött 3 király, mikor megszülte a gyereket lángos csillag alatt a jászolban. :P

Könyörgöm hogy lehetne terhes már? Ha beleélveztél volna, még akkor is valószínűbb, hogy nem akad be, de így??? Viszont barátnődnek üzenem, hogy húzzon nőgyógyászhoz és írasson fel fogamzásgátlót, mert aki ennyire parás, az a fél életét végig fogja idegeskedni egyébként ("nem csúszott le?", "nem szakadt el?").

2009. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek...ez milyen már :D
2009. jan. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A terhesség esélye 1 a trilliárdhoz.
2009. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát... Ha "így" teherbe esik, akkor más csávó van a háttérben...
2011. febr. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!