Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve vagyok együtt a...

Fél éve vagyok együtt a szerelmemmel és nem esek teherbe ez bajj?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a szerelmemmel de nem esek teherbe szedtem már E vitamint próbálom a gyertyázást is 2 naponta vagyunk együtt és mégsem jön össze. minden honapban várom hogy hátha elmarad a menezseszem de mikor megjön kindig depreszios lezsek, ideges és nemtudom hogy eshetnék mihamarabb teherbe. Kérlek segítsetek......Orvosnál még nem voltam.
2011. okt. 21. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
37%
Jesszusom...
2011. okt. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fél éve vagytok együtt? Jó hamar eldöntöttétek, hogy gyereket akarok, de ez a te/ti dolgotok. Egyébként ha már az első pillanattól próbálkoznátok a babával (tehát fél éve), még akkor sem lenne késő a sikertelenség. Egy évet szoktam mondani a dokik, hogy akkor kell felvetni nőgyógyásznak a kérdést. Az én dokim legalábbis annak idején ezt mondta.
2011. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg ne streszelni rajta. Ez nagyon nehéz, én immár 14 hónapja várom a csodát. Nincs konkrét szervi bajunk se nekem se a férjemnek. tudom, hogy nem könnyű nem görcsölni, rajta, de probáld magad lefoglalni. Én is éppen ezt teszem és már nem görcsölök rajta most már sokkal felszabadultabnak érzem magam.


Remélem minnél előbb lesz kisbabád!:)Ne add fel csak felszabadultabban!:)

2011. okt. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, régebben is 2 naponta együtt voltatok? Mert ez kicsit olyan gépiesnek tűnik most, mintha nem szerelmeskedni bújnátok össze, hanem gyereket "csinálni", már elnézést a csúnya kifejezésért. Az első és legfontosabb: abbahagyni a görcsölést, a görcsölve akarást. Ez nagyon sokszor az akadálya, amikor egészséges párról van szó. Lazuljatok, élvezzétek az életet és ne egy kötelező feladat legyen a szerelmeskedés, ez a férfit is ki tudja ám nagyon készíteni és kiábrándítani, nem csak a nőket.
2011. okt. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a dolog mindig soktényezős, de ha pl. a párod katonái nincsenek annyira sokan, akkor az is lehet a gond, hogy két naponta vagytok együtt, mert nem tudnak ilyen hamar újratermelődni.

De fél év még tényleg nem sok. Egy év után érdemes kivizsgálásra menni MINDKETTŐTÖKNEK, hogy kizárják a szervi problémákat.


Addig meg csak szabadon!

2011. okt. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat azt a 2 napot azt nem ugy értettem hogy mindig 2 naponta csak általában és nem a "gyerekcsinálás" miatt vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást és azért szeretnénk babát. Elötte nem voltunk együtt 2 naponta 3-4 naponta változó. Szerintetek e lehet öröklődés is mert anyukám is 2 évre esett teherbe meg a nővérem is 2 évre esett teherbe és mind a kettöjüknek hátrafelé hajló a méhe.
2011. okt. 21. 13:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor meg lehet, hogy el kellene menned egy nőgyógyászhoz, és elmondani neki mindezeket. Ő szaktudással bír, mi csak tapasztalattal (a teherbe eséssel kapcsolatban). Bár az utóbbival meg a dokik nagy része nem:)
2011. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

sziasztok!

Ha tényleg fél éve minden egyes hónapban átlagban 2 naponta vagytok együtt, plusz ahogy írtad anyudéknak is volt vele gondjuk én elmennék orvoshoz! Az 1 évet úgy kell érteni, h van olyan hónap pl. amikor nincs együttlét, vagy amikor nem jókor van együtt a pár, vagy esetleg valamiért nincsenek formában a srácok, stressz stb., vagy esetleg pont nincs peteérés stb.

2011. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

(Az utolsó válaszolónak)


Köszönöm a válazsod nagyon aranyos vagy nem ugy mint egyessek igen elfogok menni egy nőgyógyászhoz csak sztem még egy pár honapot várok maximum decemberig hátha addig talán összejön a kis babykém:)

2011. okt. 21. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod, regisztrálj be ide, nagyon hasznos oldal: [link] Írd be visszamenőlegesen is a menstruációidat, meg lesznek jelölve azok a napok, amikor nagy az esélye a teherbe esésnek és azok is, amikor szinte semmi. Meg vannak jelölve még azok a napok is, mikor van nagyobb esély fiúra, vagy kislányra. Nekem ez nagyon bejött.
2011. okt. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!