Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti így bántok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti így bántok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak ilyen gyerekes reménykedés?


"találj egy fiút, aki gyönyörűnek hív dögös helyett.. aki visszahív,akkor is ha nem ér rá.. aki a csillagok alatt akar veled feküdni és hallgatni a szívdobbanásaidat.. aki dicsekedik veled a világnak, még akkor is, ha előtte edzésen voltál.. aki büszkén fogja meg a kezed a barátai előtt is.. aki szerint smink nélkül is szép vagy. valakit aki állandóan emlékeztet rá: szerencsés, hogy TE vagy neki és mindig vigyázni fog rád. valakit, aki odafordul a barátaihoz és azt mondja, ez ő.. ♥"


2012. márc. 3. 16:45
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Tán nem beletapostam a kis rózsaszín ábrándokkal teli lelkivilágodba? : D
2012. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ábrándjaid azok inkább neked vannak. Na persze kérdés, ki mit akar.
2012. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

Én azok közé a lányok közé tartozom, aki ilyen pasira vágyik. Nekem nem kell olyan, aki csak akkor kedves, ha kettesben vagyunk, aki nem mondja magától, hogy "szeretlek" csak azután, hogy én is mondom. Ja, és akkor sem azt, hogy 2szeretlek", hanem a tipikus "én is téged" válasz hangzik el a szájából. Kedves. :) Én az ilyeneket szoktam elhajtani a francba.

És egyáltalán nem ciki, ha egy pasi romantikus! Inkább az a gáz, ha úgy kezeled a barátnődet, mintha a haverod lenne, aztán ha kettesben vagy vele, akkor meg már ő a minden...

Én nem tudom, hogy hol vannak az ilyen pasik, de hogy sok a marha, az is biztos.

2012. márc. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem értem miért gondolja itt sok pasi, hogy azok mellett, hogy ezeket kinyilatkozza nem lehet valaki menő. Szeretni a barátnőd és kimutatni azt már gázos? Emellett is lehet valaki egy őrült mindenben benne levős vicces figura. Szerintem...
2012. márc. 4. 13:23
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem vagyok őrült, mindenben benne levő figura... de szeretném a barátnőm ha épp lenne.
2012. márc. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!