Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti így bántok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti így bántok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak ilyen gyerekes reménykedés?


"találj egy fiút, aki gyönyörűnek hív dögös helyett.. aki visszahív,akkor is ha nem ér rá.. aki a csillagok alatt akar veled feküdni és hallgatni a szívdobbanásaidat.. aki dicsekedik veled a világnak, még akkor is, ha előtte edzésen voltál.. aki büszkén fogja meg a kezed a barátai előtt is.. aki szerint smink nélkül is szép vagy. valakit aki állandóan emlékeztet rá: szerencsés, hogy TE vagy neki és mindig vigyázni fog rád. valakit, aki odafordul a barátaihoz és azt mondja, ez ő.. ♥"


2012. márc. 3. 16:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
és majdnem ilyen vagyok
2012. márc. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
47%
Az ilyen srácok ki fognak halni, TI ÖLITEK MEG ŐKET!
2012. márc. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
gyülölöm az ilyen idézetes valamiket :D egyébként igen, van aki ilyen, csak minden lány elhajtja, mert túl nyálas/ronda/mittudomén, többek közt te is, ha lány vagy
2012. márc. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Most komolyan... Te ezeket nem tennéd meg? Öregem, én bárhol vállalnám, tök mindegy lenne, hogy néz ki.
2012. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
26%
GAAAAAY nyálas és gyerekes
2012. márc. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hát én az igazit olyannak képzelem el aki az ilyesmit megcsinálja....
2012. márc. 3. 16:56
 7/25 anonim ***** válasza:
48%

Az a vicc, h az ilyen pasik vannak a legjobban leszarva:D

Szerencsetlenek:D

2012. márc. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Kedves előző, erőltess magadra némi műveltséget, ez nem nyálas, nem gyerekes, hanem idealista.
2012. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
5-nek ment.
2012. márc. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

ez nagyon szép dolog .:)

bár nemhiszem,hogy sok pasi ilyen.

az enyém se ilyen, most nem tudom hogy jó-e vagy rossz .


talán nekem azért nem jönne ez be,mert én lázadó típus vagyok,kicsitt fiúsabb,törtető és energiadús. :)

2012. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!