Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti így bántok a barátnőtö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti így bántok a barátnőtökkel?

Figyelt kérdés

Vagy ez csak ilyen gyerekes reménykedés?


"találj egy fiút, aki gyönyörűnek hív dögös helyett.. aki visszahív,akkor is ha nem ér rá.. aki a csillagok alatt akar veled feküdni és hallgatni a szívdobbanásaidat.. aki dicsekedik veled a világnak, még akkor is, ha előtte edzésen voltál.. aki büszkén fogja meg a kezed a barátai előtt is.. aki szerint smink nélkül is szép vagy. valakit aki állandóan emlékeztet rá: szerencsés, hogy TE vagy neki és mindig vigyázni fog rád. valakit, aki odafordul a barátaihoz és azt mondja, ez ő.. ♥"


2012. márc. 3. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Valóban, éppen az ilyen fiúkat küldik el a lányok a francba.

Én is megkaptam, hogy nem elég viharos, izgalmas mellettem az élet. Mert nem szeretem a pörgős életet, "csak" szeretni tudok.

2012. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Én is ilyen típus vagyok egy életvidám pörgős lány. De rájöttem hogy nem baj ha a barátod kicsit érzelmesebb és nem a haverjaként kezel téged. Nálam ez volt a szakítóok nem éreztem hogy barátnője lennék... Csak mint egy haver. Szeretem ha éreztetik velem hogy nő vagyok
2012. márc. 3. 17:04
 13/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, miről beszélsz, attól, hogy gyengéd vagyok egy lánnyal, még szívesen venném, ha lehet vele viccelődni úgy, mint a barátaimmal.


Azt sem értem, hogy milyen dolog már szakítani valakivel, ha nem volt komoly probléma, csak ez.

2012. márc. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De jó barát zónás srác lesz az ilyen srácból:D
2012. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szerintem elég nagy indok szakítani azért, mert egy srác nem úgy kezel mint a barátnőjét, hanem mint egy havert. Hogy egyszer sem mondja hogy szeret (egyszer sem), hogy nem érdekli ha valami kedves gesztust mutatok felé... De a szex meg kéne mi? Hát tudjátok mit :)
2012. márc. 3. 17:40
 16/25 Ájron ***** válasza:
55%

Én pl ilyen vagyok, de b*szhatom. Eddig még semmire se mentem vele. Állítólag minden lány ilyet keres, meg nem számít a külső, de ez csak durva hazugság. Nagyon kevesen vannak olyanok, akik ezt komolyan is gondolják. Ha tényleg közéjük tartozol kérdező, akkor minden tiszteletem a tied.


A Többi lánynak meg annyit: Ahogy az korábban elhangzott, Tényleg ti írtjátok ki az ilyeneket!!! Mindig arról nyafiztok, hogy ilyen pasi kell, de mikor meg ott áll előttetek, és ki is mutatja az érzelmeit, akkor meg csak kiröhögitek. Elmentek ti a francba.


Akinek nem inge ne vegye magára. De akinek inge, az meg öltözködjön már fel, de k*rva gyorsan!

2012. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Mindenesetre én elélek egyedül is. De ilyen vagyok, és akinek nem tetszem, azt leszarom. Ha barátzónába tesz valaki, tegyen, csak nem vagyok rá kíváncsi barátként.
2012. márc. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Hú, az előbb csak félig olvastam, most kínkeservesen legyűrtem az egészet és STILL ULTRA GAAAAAAAAAAAY
2012. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Lehet így bánni egy nővel, csak a többsége kihasznál.. Főleg ha szíved lelked neki adod!!!! (Tapasztalat :( )
2012. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
18. te vagy GAY, remélem, egy nő jól fejbecsap sodrófával, aztán a neked megfelelő keménységtől tán észretérsz
2012. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!