Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok normális lányok?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni, mert azt látom, hogy kezd elterjedni a "divat mindenekfelett" felfogás. Egyre ritkábban találkozok olyan lányokkal akiken nincs 2 kiló smink, műhaj, stb és nem úgy néznek ki, mint egy utcalány. Olyanok akikkel lehet értelmes beszélgetéseket folytatni, vagy csak simán hülyülni, egyszóval jól érezni magam, és nem azt hallgatni, hogy jajj de felment a Zara táska ára...Hát nemtom, ezek szerintem annyira nem egetverően nagy elvárások, mégse sokan felelnek meg nekik. Szomorú.
2012. márc. 1. 19:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
És hol az az itt? Merre lehet megtalálni titeket hétköznap délutánonként? Vagy hétvégén?
2012. jún. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha negyedóránál többet kell benn lennem egy boltban, hülyét kapok, az összvissz puccmárka, amit ismerek, az a Dolce és a... a, na mindegy, nincs műhajam, nincs rajtam 3 kiló smink, csak ritkán nézek úgy ki, mint egy utcalány és a hülyülés egy új fogalommá válik a jelenlétemben. De nem vagyok normális lány és nem akarok normális pasit. Olyat akarok, aki tesz arra, mit mondanak róla mások, nem azzal foglalkozik, ami felidegesíti, észreveszi a szépet és a jót, tudja, hogy hol a helye és legfőképpen nem tesz fel idióta kérdéseket, amiket még feltenni sincs értelme... egyszóval nekem nem normális pasi kell.
2012. jún. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a lényeg, hogy te magadban jól érezd magad. Szóval belül a fejedben. És akkor eleve jobb közérzeted lesz, nem fognak idegesíteni az "abnormális" lányok, meg stbstb.
2012. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Tényleg vannak általad "normálisnak" írt lányokból is elég sokan, csak pont azért nem akad meg rajtuk a pasik szeme, mert "normálisak".

Kitartás, meg fogod találni a párod te is, csak nyitott szemmel kell hozzá járkálni! :)

2012. júl. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Hol vagytok normális "férfiak"??!!

az én korosztályomban és lejjebb a fiúk rózsaszín pólóban és nadrágan járnak,többször járnak fodrászhoz és szoliba mint én,és iphonnal fényképezik magukat a tükör előtt...

szval hagyjuk ezt a kérdést szerintem.. vannak divatmajmok,fiúba,lányba.. aki normálisat akar,az meg is találja..

20/L

2012. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!