Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok normális lányok?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni, mert azt látom, hogy kezd elterjedni a "divat mindenekfelett" felfogás. Egyre ritkábban találkozok olyan lányokkal akiken nincs 2 kiló smink, műhaj, stb és nem úgy néznek ki, mint egy utcalány. Olyanok akikkel lehet értelmes beszélgetéseket folytatni, vagy csak simán hülyülni, egyszóval jól érezni magam, és nem azt hallgatni, hogy jajj de felment a Zara táska ára...Hát nemtom, ezek szerintem annyira nem egetverően nagy elvárások, mégse sokan felelnek meg nekik. Szomorú.
2012. márc. 1. 19:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
73%
Jaj de vágytam már egy ilyen kérdésre.
2012. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

olyan pár hónapja olvastam ugyanezt a kérdést...

az én osztályomban senki nem ilyen, ilyen ez, szerencsés vagyok

2012. márc. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
37%
Azért a fiúkról is ez ellehetne mondani....... én adok magamra, de nem ez a legfontosabb! 19/L
2012. márc. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 lila nyuszi ***** válasza:
15%

Szeretek csinosan öltözködni, de nem a divat miatt hanem mert úgy érzem nőnek magam. :) Ettől még szerintem lehet normális egy nő. Azt se tudtam, hogy van zara táska... :D


20/N

2012. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
59%

Nem azt mondta, hogy nem szereti a csinos lányokat meg azokat akik adnak magukra, hanem azt, hogy nem szereti az agyonfestett, műhajas stb lányokat, akik úgy öltöznek, mint a k*rvá*. Értsd úgy, hogy nincs ki mindenük és nincs feltolva a nyakukba a mellük és -20 fokban nem az a fontos, hogy kilátszódjon a segge.

Én amúgy normális vagyok! :D

2012. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
72%
Nem akar könnyen dugható, szoliban elégett h*ly* p*cs*kat! Ennyi. Szerintem. :D
2012. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

nagyon ritka tényleg. én a mostani barátnőmet fél évig fűztem mire összejöttünk de nagyon megérte

kitartás vannak még olyanok

2012. márc. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok, de ugyanez a baj a fiúkkal...
2012. márc. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Én az vagyok!
2012. márc. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
2012. márc. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!