Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vagytok normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vagytok normális lányok?

Figyelt kérdés
Kezdek kétségbe esni, mert azt látom, hogy kezd elterjedni a "divat mindenekfelett" felfogás. Egyre ritkábban találkozok olyan lányokkal akiken nincs 2 kiló smink, műhaj, stb és nem úgy néznek ki, mint egy utcalány. Olyanok akikkel lehet értelmes beszélgetéseket folytatni, vagy csak simán hülyülni, egyszóval jól érezni magam, és nem azt hallgatni, hogy jajj de felment a Zara táska ára...Hát nemtom, ezek szerintem annyira nem egetverően nagy elvárások, mégse sokan felelnek meg nekik. Szomorú.
2012. márc. 1. 19:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Már olyan rég nem írták ki ezt a kérdést, úgy 1 hete? A zara táskás hülyeséget meg már egyszer ellőtted! Köszi, hogy megismételted.

Amúgy mit vársz, utca, házszámot???

2012. márc. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
ZARA...Ettől a szótól kiráz a hideg :// nem minden csaj ilyen, csak rossz helyen keresgélsz... Kéne egy kis optimizmus.
2012. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Hanariko ***** válasza:
nem tudom már hány ilyen kérdéshez írtam de JELEN! csak hát az ilyet nem veszi észre senki, csak panaszkodni tudnak. na m1 ez nem szemrehányás kérdező, csak úgy mondanám, hogy mint normális lány senkinek nem kellek. Ennyi...
2012. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 Hanariko ***** válasza:
egyébként nem szokásom arról panaszkodni hogy "de felment a zara táska ára" de attól ha valaki márkás cuccokat szeret hordani venni (legalábbis egy két darabot, nem úgy mint egy sznob p*csa) attól még lehet normális én az adidast preferálom pl. mert az tényleg tart meg jó meg minden, de persze vannak tipikus r*bancoknak való márkák, azokkal nem élek.
2012. ápr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Fú hát ettől én is hülyét tudok kapni. Adok magamra, és normálisan is viselkedek, de nem lépem át a határt :) 19/L
2012. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
mennyi egy Zara táska?
2012. ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
itt vagyok!! :D
2012. ápr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Itt..;)
2012. jún. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Ott vagyunk, csak minket nem vesz észre senki sem. Pont ezért, mert nincs rajtunk 2 kg smink, átlagosan vagyunk felöltözve, és nincs semmi kirívó a viselkedésünkben.

Ha mégis észrevesz valaki, az pedig friendzone-ol. Persze ezek az én tapasztalataim, lehet, hogy más nem így gondolja... :)

17/L

2012. jún. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Amúgy ez tényleg így van. Én férfi vagyok, és bizony sokszor kiakadok, hogy hol vannak a normális, nem p*csa lányok, de mindig a kicicomázottakat lesegetem az utcán. És szeretem, ha egy baromi csinos nő van az oldalamon.


Igaza van a felettem lévő 17 éves leányzónak.

2012. jún. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!