Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A bulizós lányoknak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A bulizós lányoknak milyen fiú kell?

Figyelt kérdés

Azokra a lányokra gondolok, akik sokat buliznak, de ennek ellenére nem buták és könnyűvérűek, hanem viszonylag okos, jó tanuló, rossz szokásokkal nem rendelkező, nagyon szép csajok. Tipikusan gazdag szülők gyerekei. Magyarul 10/10-es nők.

Az 'ilyeneknek' milyen pasi kell? Megismertem egyet, de szerintem én nagyon nem a célcsoportjukhoz tartozom.


2012. márc. 1. 14:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen lányoknak olyan pasi kell elsősorban, akik olyan stílusúak, mint ők, csak férfiben. Ha Te ilyen Vagy, akkor nagy esélyed van, hogy összegyertek.
2012. márc. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Kedves bulizós lány: sokan buliznak, a fent leírt lány pedig amolyan sztereotípia, melynek egy képviselőjét nemrég megismertem.

Volt már barátnőm, de persze nem ilyen 'top class'.

2012. márc. 1. 15:05
 13/17 anonim ***** válasza:
szóval, azt akarod mondani h neked a barátnőd nem volt a világ közepe, hanem úgymond, " beérted a kevesebbel"? mert ha igy van akkor az nagyon gáz felfogásra vall......
2012. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a brad pitt-et meg hagyjuk már ki, légyszi :D elegem van már belőle.....
2012. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Így utólag objektívebben meg tudom ítélni a dolgot. Neked talán csak tökéletes barátaid/barátnőid voltak?

Brad Pitt helyett lehet Justin Timberlake, Robert Pattinson vagy valamelyik másik ilyen. :D

2012. márc. 1. 17:11
 16/17 anonim ***** válasza:

"szóval, azt akarod mondani h neked a barátnőd nem volt a világ közepe, hanem úgymond, " beérted a kevesebbel"? mert ha igy van akkor az nagyon gáz felfogásra vall......"


Te egy szép kis rózsaszín álomvilágban élsz gondolom. Szóval ha valaki tudja, hogy a barátja/barátnője nem a legszebb, akkor gáz a felfogása? Túl sok romantikus filmet néztél :D

2012. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
a romantikus filmektől hányingerem van, és se Justin T., se Robert P. nem jön be.. nem voltak tökéletesek, úgy, ahogy 1 tökéletes ember se létezik a Földön. ezt jobb lesz megjegyezni :) nekem ott, és akkor ő volt az egyetlen, a tökéletes, akiért bolondultam. mint most, a mostaniért. ez nem álomvilág, hanem a normális felfogás, amikor kapcsolatban vagy, és szerelmes vagy, akkor neked ő a legjobb, jöhet akárki. amig ez nem igy van, addig nincs szerelem, szeretet, tisztelet, és főleg elköteleződés. nekem is volt olyan h az illető nem felelt meg, de ekkor véget is vetettem a dolognak, mert annak úgy semmi értelme.
2012. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!