Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy boldogtalan lányt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy boldogtalan lányt, hogy lehet felvidítani?

Figyelt kérdés
Most tudtam meg egy lányról,h sokszor rosszul érzi magát:/...nem is gondoltam volna,mert amikor velem van,mindig mosolyogni szokott...hogy tudnám felvidítani,hogy igazán boldog legyen?
2012. febr. 29. 23:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Utolsó te fiú/lány vagy?:)
2012. márc. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
47%
élvezz a szájába mikor alszik
2012. márc. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
ha a közeledben mindig mosolyog, akkor legyél vele többet! biztos jól fog esni neki, ha kicsit foglalkoznak vele.
2012. márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#11!

"utolsó" #10-es vagyok. fiú.


miért?

2012. márc. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ja hogy én...hát igazából arra még nem gondoltam...mármint h mi 2en...szóval értitek...

Még alig ismerjük egymást, csak ugye szoktunk beszélgetni,és szeretném ha vidámabb lenne,minden hátsószándék nélkül ,aztán ha megismertük egymást jobban,akkor bármi kialakulhat,de eddig erre nem gondoltam,csak most h írjátok.

Az h hangulatember, engem nem zavar, én is hangulatember vagyok,de szerencsére mostanában boldognak tudhatom magam,persze néha rajtam is kijön a búskomorság...

de mindegy, én csak azt szeretném ha ez a lány boldog lenne, hogy miért? mert szimpatikus és egyszerűen kedvelem,mert jókat tudok vele beszélgetni, szeretek a társaságában lenni...aztán,hogy mi lesz később köztünk hát fene tudja...én bármire nyitott vagyok,de semmit sem erőltetek:).,..hagyom h a dolgok spontán jöjjenek menjenek...csak sokkal jobb lenne ha boldog lenne...vagy ha én ezt akarom az azt jelenti ,h belé szerettem volna?

2012. márc. 1. 18:17
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül :) Jelentheti azt is hogy van benned emberiség és érdekel mások helyzete, ha nem is szerelemből. Csak a végén ne hogy félreértse esetleg a lány is, szóval vigyázz a dolgokkal.
2012. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

[#10-es volnék]


eh, azt a tonnányi ötletet hasznosíthatod sima barátkozósdiként is, sőt. eleve azért írtam. nem "randiötletek" ezek, hanem kutyaközönséges közös programok, amit majdnem bárkivel elsüthetsz, legyen fiú, lány, szomszéd ufója etc. :)

szerintem sem beleszeretés, nekem pl. baromi sok lány haverom van, folyton lányok vesznek körül, jó őket egyben látni, jókedvűen, mittomén. akkor nincs hiszti meg miegyéb. :D valahogy így alakult. normális emberi kapcsolat, azt szeretnél, hm?

2012. márc. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!