Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan házasságban élő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan házasságban élő nővel?

Figyelt kérdés

Független 35F vok. A nő 30, házas. Abszolút nem boldog, szinte semmi szeretetet nem kap. Kisgyerek van, anyagi biztonság.

Amúgy régóta tetszünk egymásnak, de mostanában volt időnk jobban megismerni egymást. Volt egy pár órás együttlét, szex nélkül. Ez amogyan szeret-éhség kielégítés volt csókokkal, öleléssel. Tovább egyelőre nem akartunk menni, ezt meg is beszéltük. Ezután felgyorsultak a dolgok, gyakorlatilag egymásba szerettünk. Nekem könnyű, mert nincs senkim, és nagyon szeretem Őt. Neki ott a család, nem tudja mit tegyen. Mondtam, h ha akarja, eltűnök, nem akarok semmi rosszat. Megbirkózom ezzel a feladattal, amit a sors rámrótt, de Ő egyértelműen nem mondja ezt ki. Ha mondom, h hiányzott, csak azt mondja, h ne mondjak ilyeneket, mert Ő is folyton rám gondol. Terelni próbál, de pár szó után már ismét olyan, hogy csak engem akar. Nyilvános helyen is mondta, h alig bírja visszafogni magát, h ne csókoljon meg, pedig veszélyes rá nézve ez.

Igazából nem tudom mi lenne a jó: titkos kapcsolat, vagy mi? Azt a baj, h nekem elveim vannak a család szentségével kapcsolatban, de ha a férje nem törődik vele, akkor mit tegyen? Azt mondja folyton azon őrlődik, h az eszére v a szívére hallgasson? Vagy csak várjak, De akkor lehet elfelejt, nekem pedig igazából az életem szereleme lehetne, mert ilyet még nem éreztem nő iránt.

Köszi a válaszokat.


2012. febr. 14. 20:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

ha már nem szereti akk felesleges őrlődnie.

a lényeg h legyetek korrektek a férjével szemben is. szval amíg együtt vannak ne nagyon legyen szex stb.

2012. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Első lehetőség, hogy konkrétan választás elé állítod, ő vagy te. Legalább mondja ki, ha inkább a férje mellett maradna, ezzel neked is segítene.


Második lehetőség, hogy döntesz te helyette, ha ő nagyon nem tud és kiállsz a képből, VÉGLEG!!

2012. febr. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Jaja, ezt nem is akarjuk addig, megbeszéltük, igazából nagyon jó lelki társak lettünk. Csak ugye az a kérdés, h mi lesz?
2012. febr. 14. 20:10
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, én is nagyon hajlok affelé, h vki döntsön. Nem a türelmetlenség miatt, inkább a nagyobb fájdalom elkerülése miatt.
2012. febr. 14. 20:11
 5/18 anonim ***** válasza:
A gyereket le se sz*rja senki, így szép az élet...
2012. febr. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

előző: kérdező írásából (és korából) eredően arra következtetek h a gyerek neki nem okozna problémát.

és hát tök egyértelmű h a gyerek is előbb utóbb megszívja ha egy olyan közegben nő fel ahol nincs "szeretet" a két fél között...

2012. febr. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de esetleg azon elgondolkodtál, hogy 35 éves korodig nem voltál szerelmes...vajh miért? És most nem a "tiltott gyümölcs" az, ami ennyire feltüzel? A gyerekét fel tudnád nevelni sajátodként? Tudnál úgy élni, hogy "szétment" egy család miattad? Ha te nem lennél, akkor nem lehetne, hogy megoldódnának a gondjaik? Esetleg a nő dolgozna a kapcsolatán a férjével, és működhetne? Nem tudom, csak ezeken is gondolkodj el. Mert ha a "f@sz feláll, az ész megáll"...tudod!
2012. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én is boldogtalan házasságban élő nő vagyok, már sok-sok házasságmentő próbálkozáson túl. Én azt mondom, hogy ha most nem lép ki, évek múlva bánni fogja...

Szóval szerintem mondd el neki, hogy nagyon szereted, fontos neked, és ha ő hajlandó kilépni a házasságából, akkor mindent megteszel azért, hogy soha ne bánja meg. Hogy felvállalod gyerekkel együtt is.

És azt is mondd el, hogy ha ezt nem vállalja fel, akkor viszont jobb, ha szétmentek. Így a döntés az övé, de tudja, mire számítson részedről.


A gyereknek pedig igenis az a legjobb, ha normális, szeretetteljes családban nő fel, és ez nem feltétlenül a vér szerinti szülőket jelenti!

2012. febr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves a gyerek de csak miatta ne maradjon ott az én szüleim néha már napi rutinnal veszekednek hiddel nem túl jó dolog.
2012. febr. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20:41: Ez a házasság a kérdező nélkül is szétmenne. Hogy a nő dolgozzon a házasságán?! Na ja! Tőlem is ezt várták, meg is tettem! A férjem meg le se sz*rta a próbálkozásaimat, inkább megcsalt helyette... Könnyű ám ítélkezni, de ha te is ilyen házasságban élnél, rájönnél, hogy nem olyan könnyű helyrehozni egy házasságot, főleg, ha csak az egyik fél akarja!
2012. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!