Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Férjem, miután megbeszélte a keresztanyjával és a kollégájával, rendelt magának egy laptopot. Nekem csak most mondta el és nem érti, miért akadtam ki, hogy nem kérdezte meg előbb a dolgot.
2012. febr. 29. 22:36
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
50%
Egyet értek az elözőekkel,de azért szólhatott volna előtte.Már csak azért is mert te vagy a felesége.Szoktasd rá nehogy legközelebb egy motorcsónakkal térlyen haza.
2012. febr. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
52%

Nem mondta senki, hogy aprópénz.

De azért így ismeretlenül első körben feltételezem az úrról, hogy nem habókra, meggondolatlanul vette azt a laptopot, hanem felmérte, hogy megengedheti-e magának, és azt is, hogy van-e rá szüksége (munka, vagy bármi miatt).

Lehet, hogy nem így van, de nem szeretek rosszat feltételezni, mindennemű arra utaló információ nélkül.

2012. febr. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%

Mindenkivel megbeszélte, csak velem nem.

Na itt a lényeg.

Ezen kéne elgondolkodnod,hogy veled miért is nem bezsélte meg?

A kommunikáció a kapcsolat alapja,ha nem őszinte veled,elgondolkodnék mennyire jó ez a kapcsolat.

2012. febr. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem óriási, de azért nagy kiesés, főleg ha arra gondolok, kb. 10 napja nincs egy fillér se a számláján, mindent én fizetek. Csak az én számlám is közeledik a nullához. Azért nem beszélte meg velem, mert nem volt ideje megkérdezni (pedig beszéltünk ma párszor telefonon), és egyébként sem olyan fontos kérdés.
2012. febr. 29. 23:05
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen kiakadnék.Nálunk egy telefon vásárlás is nagy összeg igy mi még azt is megbeszéljük.

Ha van rávaló elég ha közli hogy ezt vagy azt venne,mivel nem szórja a pénzt nem szólók bele csak szeretek róla tudni.Egy kivétel van,ha hirtelen jön nagyon jó ajánlat,akkor szabadkezet kap és ugy dönt ahogy akar,ez rám is érvényes.

2012. márc. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös kasszán vagyunk és nincs túl sok pénzünk éppen, akkor igen is kiakadnék.
2012. márc. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Nálunk ez már nagyobb kiadásnak számítana. Mivel közös a kassza meg kellett volna beszélni. Szerintem még egy telefon vásárlást is meg kellene beszélni, hacsak nem valami előfizetéshez kapcsolódó pár ezer forintos kérdés. Gondolom nem volt olcsó. Most ő mit szólna hozzá, ha te fognád a közös pénzt és elmennél vásárolnál magadnak mondjuk 100000 forintért ruhát, cipőt. Utána meg megkérdeznéd, hogy ugyan mi is a baja?
2012. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Kiakadnék.

Közös számla,és úgy beszéltük meg hogy kb 20ezertől felfele megbeszéljük a költekezést.

2012. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
48%

"Nem óriási, de azért nagy kiesés, főleg ha arra gondolok, kb. 10 napja nincs egy fillér se a számláján, mindent én fizetek. Csak az én számlám is közeledik a nullához. Azért nem beszélte meg velem, mert nem volt ideje megkérdezni (pedig beszéltünk ma párszor telefonon), és egyébként sem olyan fontos kérdés."


Te vagy a volt férjem új nője?????? :-DDD

Ugyanis ő a költözés közepette (amikor pénzünk alig volt, de kellett volna új bútor vagy félretenni) vett 120 ezerért egy bicikliVÁZAT!!! És nem értette miért vagyok kiakadva, mert az k. jó befektetés, különben sem gond, mert apránként építi majd fel, havonta vesz egy-egy alkatrészt hozzá csak 20-40 ezerért. Pedig pont előtte vett egy komplett bicajt 95 ezerért... Ja, és ez akkor volt, amikor GYED-en voltam otthon az egy évessel és kiderült, hogy a kistesó is útban van, a férjem közalkamazott.. szóval épp okosan kellett volna dönteni.

2012. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én kiakadnék. Szerintem meg kellett volna beszélnie a dolgot, én minden kiadást megbeszélek a párommal és ő is velem, akár azt is, hogy veszek egy üdítőt.
2012. márc. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!