Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Fiúk! Nektek ,,bökné" a szemeteket, ha egy másik srác a csajotokkal találkozna hetente minimum egyszer (úgy,hogy mondjuk tudtok a dologról), vagy hidegvérűen kezelnétek le a dolgot (és ha igen, meddig?)
2011. dec. 7. 01:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Attól függ h milyen körülmények között, illetve milyen ügyben találkozna.


22/F

2011. dec. 7. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kettesben, összeülnek x órára, séta, stb.
2011. dec. 7. 01:58
 3/20 anonim ***** válasza:
21%

Jo h nem, menjen a qurva anyjaba.

Ezt igy kb meg is mondanam neki, ahogy mar masnak is megmondtam.

Hidd el rogton elgondolkozik majd.

Azzal meg, h majd a sok hulye pi.csa itt mit okoskodik ossze ne foglalkozz.

2011. dec. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor is szólnál a csávóbak, hogy állítson magán, ha a csajod azt mondja, hogy ,,csak barát" ? Mert szerintem ez mondjuk 1-2 találkozásnál még elsüthető érv, de utána már kicsit fura lenne a dolog...
2011. dec. 7. 02:08
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát azért rákérdeznék, hogy miért van ez? Te nem mész vele sétálni stb?
2011. dec. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Az fura lenne ha azzal a baráttal olyanokat beszélne meg, amiket velem nem. Ilyenkor inkább azt mondanám h jöjjenek ők össze, ne álljak én az útjukba. Első voltam.
2011. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

nálunk van ilyen de kb lesz*rom. Én megbízok a barátnőmbe. Tudom hogy ha ő azt mondja h séta és beszélgetés akkor az semmi több csak séta és beszélgetés. Ha félre akarna lépni ugyse tudnám megakadályozni h ne tegye ugyanúgy, mint ő se tudná ha én akarnék. De mivel egyikőnk se akar innetől tárgytalan ez az egész...


20/F

2011. dec. 7. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja, most nem konkrétan rólam van szó, csak adódott a környezetemben egy hasonló szitu.
2011. dec. 7. 02:12
 9/20 A kérdező kommentje:
Utolsó: És mióta van ez nálatok? :P
2011. dec. 7. 02:15
 10/20 anonim ***** válasza:
közel két éve...
2011. dec. 7. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!