Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Fiúk! Nektek ,,bökné" a szemeteket, ha egy másik srác a csajotokkal találkozna hetente minimum egyszer (úgy,hogy mondjuk tudtok a dologról), vagy hidegvérűen kezelnétek le a dolgot (és ha igen, meddig?)
2011. dec. 7. 01:55
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
az h leszarom h kivel talákozik az közel két éve... az h találkozik valakivel az meg kb fél éve... valami ex osztálytársa vagy ki a rák...
2011. dec. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Jaa, azért az már idő... mondjuk ez az eset, amiről szól a kérdés, nemrég kezdődött...
2011. dec. 7. 02:26
 13/20 anonim ***** válasza:
itt bizalomról van szó... ha te 100% ban bizol a nődben akkor ne idegeskedj, de ha nem tudsz benne 100% ban megbízni akkor ebben a kapcsolatban már gondok vannak :S szóval döntsd el magadba mit szeretnél
2011. dec. 7. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

lehet velem van a baj, vagy túl konzervatív vagyok, de szerintem nem okés ez így.

bár ha előre bejelenti, akkor nem félteném, max később nehogy kialakuljon köztük valami?!

2011. dec. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Ugy érzem, nem nekem szól a kérdés, "fiu"már nem vagyok, de válaszolok :)

Voltam már ebben a szituban többféleképp is, maga tény nem b.szná a csörömet, ha komoly kapcsolatról van szó, és érzem, hogy minden rendben van köztünk, akk tölem minden nap találkozhat a csajom az egész volt iskolai focicsapattal, az se zavar. Azt érezned kell, hgoy változik/változott e valami köztetek, és ha nem, akk ne féltékenykedj, mert azzal viszont el lehet cseszni egy kapcsit, és nem a srác miatt hagy ott, hanem saját magad miatt, mert birtokolni akartad, utána meg vered a fejed a falba, amikor egy tök idegennel összejön, és a srác ugyanugy a haverja marad.

Ha ugy érzed, hogy kezdtek elhidegülni, és nem csak bebeszéled magadnak (elég könnyü) , akk elöször próbáld meg vhogy a barátnöddel tisztázni a kérdést, de semmiképp ne "bunkó" módon, hacsak nem akarod kidobni.

1X voltam a " háromszög "másik felén is, egy darabig vicces volt, utána már necces, majdnem ráment egy többéves nagyon komoly, de tényleg csak baráti kapcsolatom egy lánnyal, amikor a szerelme velem akart "tisztázni" egy ilyen kérdést, a lány hónapokig haragudott utána, hogy miért bántottam azt akit szeret.

Gondold végig, hogy te meik verzióban vagy.



35/F

2011. dec. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Lehet h zavarna, de én résen lennék.

A férfi és a nő olyan mint két mágnes. Kell egy kontroll erő, ami megtartja őket h ne csattanjanak egymásnak! Ez a kontroll azonban sok esetben könnyen elvész. :)

2011. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%
Tapasztalat: a nők nem találkoznak olyan pasikkal csak úgy, akik nem érdeklik őket(és itt nem barátságról beszélek). A csaj azért találkozik a pasival, mert meg akarja ismerni és arra vár, hogy a srác lépjen. ÉS az első adandó alkalommal mikor ez megtörténik, a csaj nem is fog nemet mondani. Szóval szólj rá a csajra.
2011. dec. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb barátom lány. Ebből kifolyólag én hetente többször találkozok vele, mint a saját pasija, akit egyébként szintén a barátomnak mondhatok. Soha nem volt ebből semmi probléma az elmúlt két év alatt.

Sőt a srác még örül is, mert addig amíg vele vagyok az asszonypajti nem tud semmi egetverő marhaságot csinálni, amire egyébként hajlamos. :-D

2011. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Hát igen... köszönöm a válaszokat, nagyon tanulságosak voltak. Egy tuti: ha egy csaj a szabadidejét egy másik pasival tölti a barátja helyett (és sorozatban) az minimum ,,sarkalatos" kérdéseket vet fel, mint a pasi részéről, mint a kapcsolatról.
2011. dec. 7. 19:51
 20/20 anonim ***** válasza:
és ha barátok, akkor mi van? nem talalkozhatnak mert veled jár? :D
2011. dec. 13. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!