Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiakadnátok ezen?

Figyelt kérdés
Férjem, miután megbeszélte a keresztanyjával és a kollégájával, rendelt magának egy laptopot. Nekem csak most mondta el és nem érti, miért akadtam ki, hogy nem kérdezte meg előbb a dolgot.
2012. febr. 29. 22:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
33%
Te pénzedből vette?Nem akadnék ki,minek kell egy ilyen aprósághoz az engedélyedet kérnie,hogy vehessen magának egy laptopot?
2012. febr. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
39%
ha ennyire pórázon tartod,a végén majd megszökik.
2012. febr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Közös pénzből. Csak azon csodálkoztam, hogy már mindenkivel megbeszélte.
2012. febr. 29. 22:39
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Nem akadnék ki. Azért nem egy autót vagy házat vett a megkérdezésed nélkül. :)

A "közös pénz"-be ő is betett, gondolom.

Amúgy én pont ilyenek miatt is vagyok a (legalább részben) külön kassza híve, mert nehogy már engedélyt kelljen kérnem, ha venni akarok magamnak valamit... Persze tudom, nem ez volt a kérdés, csak úgy eszembe jutott.

2012. febr. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem tudom, kiakadnék-e, de egy biztos: ha te most kiakadsz ezen, akkor pontosan visszaigazolod a férjednek, hogy veled nem lehet és nem érdemes semmit megbeszélni, mert csak kiakadsz rajta.
2012. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
39%
Nem akadnék ki, de eléggé meglepődnék.
2012. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Első: Valakinek egy laptop egyáltalán nem apróság. 100 000 forintokat nem mindenki dobál csak úgy.
2012. febr. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Ez csak 1 laptop nem egy autó vagy egy ház.Én sem beszélem meg senkivel hogy veszek egy új telefont.
2012. febr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Azért egy laptop nem egy apróság, ráadásul most nem is volt betervezve. De ha szólt volna előre, örültem volna, hogy vesz magának egyet. Mindenkivel megbeszélte, csak velem nem.
2012. febr. 29. 22:48
 10/25 yuda ***** válasza:
74%
Összefoglalom a sok válasz lényegét: egyik embernek sok a laptop ára, másoknak szinte aprópénz. A lényeg, hogy nálatok egy laptop vásárlás mennnyire befolyásolja a családi kasszát, megélhetést? Ha gyakorlatilag meg sem kottyan, mert akár 600 másikat is vehetnétek, azt sem éreznétek meg, akkor ezért nem szólt, ha viszont jelentős kiesés, akkor jogos ha szóvá teszed.
2012. febr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!