Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelt kérdés
Pár napja haverom bemutatott egy leányzónak, össze is jöttünk szép volt minden amíg fel nem merűlt egy oltári nagy baromság. Nos a lány kissé fura... a stílusa a beszédje mondhatni különleges egyéniség. Ez mind szép és jó lenne illetve lett volna ha haverom nem jött volna azzal a baromsággal ,hogy a csaj "vámpír". Azt hittem, hogy csak poénnak szánta ezt a kijelentést komolyan még jót is nevettem rajta de aztán kiderűlt, hogy halálosan komolyan gondolja. Egy normális szellemileg épp 23 éves srácról van szó, aki nem hitt az efféle baromságokban nos most azt állítja, hogy a lány akivel járok egy valóságos igazi vámpír. Aztán közöltem a lánnyal is a tényeket aki szintén bevallotta, hogy ő egy vámpír lenne összesen 152 éves :D kitőrt belőlem a röhögés és ott hagytam azóta nem beszéltünk. Küldött egy sms-t hogy jó lenne megbeszélni a dolgokat de hát, hogy őszinte legyek... rosszúl vagyok ettől a heloweenes baromságtól... már a csapból is ez a vámpír meg twilight dolog folyik. Nos mit tegyek? Érdemes-e ilyen lánnyal tovább folytatni a kapcsolatot? úgy érzem vannak fellángolások... Félek lejárat a többi haverjaim előtt.

2012. febr. 29. 01:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem olvastam el de terhes vagy.
2012. febr. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nemtom mvian velem de nem tudok irbni
2012. febr. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Ismét te nyertél keresztfater. Respect.

Nagyon bánom, hogy a feléig elolvastam ezt a moslékot..



21F

2012. febr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Járj vele bátran, bár kissé öregnek tűnik. Legfeljebb átharapja a torkodat!
2012. febr. 29. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Vámpír, mi?
2012. febr. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem kérek az ostoba kommentekből. A kérdés alapja az, hogy mennyire égő egy ilyen idiótával járni? Én nem hiszek az efféle Heloweenes marhaságokban... Tetszik a csaj sőt talán kicsit több is... ezért vagyok döntésképtelen leginkább. Azt hittem, hogy egy komoly érett normális hőlgy aki nevet az efféle baromságokon de hát.... csalódtam benne tehát normális válaszokat kérek köszönöm!
2012. febr. 29. 01:49
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Orális aktusnál legalább jól kiszívja...
2012. febr. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

"Heloweenes" :DDDDDDDDD

Nézd a jó oldalát. Ha megvágod a nyakát konyhakéssel, kuty baja lesz.

Ráadásul vámpír baszod! Mitől félsz? Nem mehet ki a napfényre. Nem kell mutatnod a barátaidnak :D

Hallhatatla. Leláncolod a pincébe és szexrabszolgának használod.

2012. febr. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Normális válasz: beszéld meg vele ezt a dolgot, ha még mindig halálosan komolyan gondolja, akkor az egész rajtad áll, hogy ez a kapcsolat működőképes lesz-e, és elfogadod ezt a baromságot. Ha meg nem, akkor keress mást, de ne támaszkodj a haverodra, a végén vérfarkast mutat be neked.
2012. febr. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Oltári poénos nekem inkább kínos még a kérdés feltevése is nehezemre esett.... aztán bombáztok mindenféle baromságokkal hurrá repdesek örömömben
2012. febr. 29. 01:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!