Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelt kérdés
Pár napja haverom bemutatott egy leányzónak, össze is jöttünk szép volt minden amíg fel nem merűlt egy oltári nagy baromság. Nos a lány kissé fura... a stílusa a beszédje mondhatni különleges egyéniség. Ez mind szép és jó lenne illetve lett volna ha haverom nem jött volna azzal a baromsággal ,hogy a csaj "vámpír". Azt hittem, hogy csak poénnak szánta ezt a kijelentést komolyan még jót is nevettem rajta de aztán kiderűlt, hogy halálosan komolyan gondolja. Egy normális szellemileg épp 23 éves srácról van szó, aki nem hitt az efféle baromságokban nos most azt állítja, hogy a lány akivel járok egy valóságos igazi vámpír. Aztán közöltem a lánnyal is a tényeket aki szintén bevallotta, hogy ő egy vámpír lenne összesen 152 éves :D kitőrt belőlem a röhögés és ott hagytam azóta nem beszéltünk. Küldött egy sms-t hogy jó lenne megbeszélni a dolgokat de hát, hogy őszinte legyek... rosszúl vagyok ettől a heloweenes baromságtól... már a csapból is ez a vámpír meg twilight dolog folyik. Nos mit tegyek? Érdemes-e ilyen lánnyal tovább folytatni a kapcsolatot? úgy érzem vannak fellángolások... Félek lejárat a többi haverjaim előtt.

2012. febr. 29. 01:35
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A normális választ viszont kösz
2012. febr. 29. 01:55
 12/30 anonim ***** válasza:
Én azon akadtam fel, hogy hogy lehet valakivel pár nap után összejönni? Felőlem aztán lehetne badacsonyi görényember, vérfarkas vagy akár maga a rettegett Cthulu is, de miért kell ennyire elsietni a dolgokat? És akkor jönnek majd a kérdések, hogy "jajj mit tegyek, csalódtam benne", "jajj félreismertem", "jajj kiderült, hogy nem illünk össze".
2012. febr. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Ki mint vet, úgy arat.
2012. febr. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 Formido válasza:
Addmármeg a számát :P
2012. febr. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 -=Koldus=- ***** válasza:
Mondd azt neki, hogy Te meg egy vámpírölő csoport tagja vagy és sajnos meg kell ölnöd.
2012. febr. 29. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a haverod meg a csajod csak át akartak verni? Lehet, hogy az egész csak egy rossz poén, te meg ezért nem beszélsz a lánnyal. Szerintem fussatok össze, és ha még mindig ragaszkodik ehhez a hülyeséghez, kérj tőle bizonyítékot. Mikor látod, hogy nincs, mondd el neki, hogy te nem akarsz ilyen gyerekes csajjal járni, és hagyd ott. Aztán reménykedj, hogy éjszaka nem szívja ki a véred. :D
2012. febr. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Szerezz be fokhagymát,feszületet,fakarót,és szentelt vizet.Jah és nem ért egy pszcihiáter sem a csapatba.
2012. febr. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el pszichológushoz...

Az kell még, hogy egy szerelmes éjszakán kiharapja a nyakadat és elkezdje szívni a véredet a nagy "vámpírságában".

2012. febr. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Szia, nincs más megoldás, mint hogy leülsz vele és megbeszéled. Mondd el, hogy te erre nem vagy vevő, egy érett komoly nőre van szükséged és, ne haragudjon, de ha vámpírt akar játszani, akkor ő sajnos ebbe a kategóriába nem fér bele. Ne nevesd ki, ne tűnj el szó nélkül. Próbáld meg megbeszélni, ha nem sikerül, akkor hidd el jobb külön.
2012. febr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Ez egy idióta lány. Gyerekes, és szó szerint hülye. Találsz te sokkal jobbat is. Egy idő után, majd mikor nem kell majd senkinek, rájön, hogy nem normális talán amit csinál. De az ilyet a szülei nem verik agyon?? Pf..
2012. febr. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!