Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az lenne a problémám, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az lenne a problémám, hogy van egy fiú! 3éve jártunk pár hónapig, de szakítottunk, mert távol kerültünk egymástól, és ez kissé felemésztette a kapcsolatot. De az elmúlt félévben újra feltűnt és nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hónapokkal ezelőtt találkoztunk egy bulin, és félrehívott elmondani, hogy eddig én voltam a lejobb "csaj" az életében(-szakításunk után egy hónappal találkoztam vele egy buliba, részeg volt és sírt miattam). Nekem akkor barátom volt, elég régóta, mikor ezt mondta. Majd miután szinte 2hetente találkoztunk bulikba megcsókolt ( nekem akkor már nem volt barátom), és így megy ez hónapok óta. De ennyi! Volt, hogy ott is aludtam nála, de hozzám sem nyúlt! Nem értem, hogy ezt most miért csináljak, le akar fektetni, vagy ennyire unatkozik, vagy egyszerűen nem értem?? de sajna nekem már többet jelent egy kicsit és megijedtem...
2011. dec. 26. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát kitudja, talán őszintén el kéne mondani mit érzel és megkérdezni őt is, hogy mit akar mit szeretnétek.


Ezt így ha ő nem akar semmit nem érdemes feszegetni, mert az csak neked lesz rossz. De valószínű, hogy ő is szeretne egy kapcsolatot veled, de talán fél a csalódástól.


Kommunikáljatok.

2011. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem akarta kihasználni a szitut. Hívd el randizni!


23F

2011. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és mindenképpen akkor amikor nem részeg és nem buliban vagytok.
2011. dec. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaaaa de azt elfelejtettem, hogy az őszi szünetben elhívott filmet nézni, el is mentem, megnéztük a filmet, írt utána, hogy tök jó volt, ismételjük meg. 2 nap múlva elmentünk sétálni, és megfogta a kezem fényes nappal, többen is láttak, ölelgetett, puszilgatott.. De megkezdődött a suli és folytatódott minden a régibe. Ha épp ésszel gondolkodnék, hagynám a fenébe, de azért nem akarom, mert, ha 3 év után is összehoz minket a sors, akkor csak jelent valamit..
2011. dec. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!