Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrég szakítottunk, és nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég szakítottunk, és nekem nem megy ilyen gyorsan az, hogy túllépjek rajta. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nyáltenger duma, és nagyon nem pasis, de nem tudom magam mással elképzelni :/ két és fél hete szakítottunk (3 éves kapcsolat volt), közösen döntöttünk így. Csak egy kisebb vita volt, de ő máris mással van. Ez normális? Vagy én vagyok az abszurd, amiért nem tudok ilyen gyorsan túllépni rajta? Nem is ismerek senki mást, szívesen keresnék mást később, de nincs senki akivel együtt lehetnék, nem tudok hol ismerkedni, nincs kivel.

16/F


2011. dec. 10. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Oké h közös döntés volt, de mégis ki hozta fel? Nem lehet h eleve a másik srác miatt szakítottatok?

Amúgy sztem az a normális, ha a ember hagyja gyógyulni a sebeket és nem kezd rögtön bele egy új kapcsolatba.

2011. dec. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Am írj privit ha gondolod!
2011. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legyél férfi, és szerezd vissza, legbelül ilyenkor minden nő azt várja.
2011. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tévedsz!
2011. dec. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom visszaszerezni, ugyanis próbáltam, és mondom, úgy volt egy teljes héten át hogy összejövünk megint és elfelejtjük ezt a kis vitánkat, de erre... hát bejelentette :/
2011. dec. 11. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!