Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk már összejött egy sráccal. Szerintetek mit tegyek hogy ne törjek szét?

Figyelt kérdés
Szakítottunk mert összevesztünk. Tegnap este még én voltam a favorit, minden. Nyalt, hogy engem szeret meg beszéltük hogy hétvégén megbeszéljük. Erre ma együtt van egy sráccal. Szerintetek?
2011. dec. 5. 18:17
 1/7 anonim ***** válasza:
töltsd fel a képeit a napisz*rra :D meg az excsajokra :D
2011. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akármennyire is fáj, meg még nem így látod, de örülj neki, hogy megszabadultál tőle. Nem szeretett, csak kellett neki valami. Légy erős, és majd ha az aktuális hím dobja, és menne vissza hozzád, akkor ne fogadd vissza. Hidd el, ez a szar érzés idővel elmúlik.
2011. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Probálom minél hamarabb tultenni magam..
2011. dec. 5. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha 16 - 18 vagytok és csak kis ideje együtt, akkor ez nagyjából betudható a klasszikus gyerekességnek. Ha 18 de inkább 20+ akor egy natúr ri*banc. Vagy farok... Egyik esetben se érdemes megkattanni. Éltem már át, bírható.
2011. dec. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit tegyél hogy ne törjél szét? Ugorj bele egy cementkeverő gépbe!
2011. dec. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok ő 15 és félévetvoltunk együtt..
2011. dec. 5. 18:29
 7/7 anonim válasza:
Szerintem ahhoz, hogy "ne törj szét" hallgass olyan zenét, amilyet szeretsz. :)
2011. dec. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!