Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na akkor most mi van? Én már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor most mi van? Én már nem értem a pasikat! Szakitottunk a barátommal már több mint egy hónapja, összejött egy másik csajjal:S!

Figyelt kérdés
Vasárnap este beszéltem vele msn-en és mondtam neki,h megpróbálom nem keresni többet errő ő,h én se érzem úgy mindig,h nem akar hallani rólam!meg,h ammennyire mondta,h szeretett az úgy is volt és ezért isa fáj neki ennyire!meg h enhéz lesz neki,h elfelejtsen...!De könyörgöm ezek szerint csak szeret!vagy én értem félre???De akkor miért jó neki,h most szenvedünk külön-külön???Lécci segitsetek!hogy szerezzem vissza!
2009. dec. 15. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hmm...
2009. dec. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ő szakított vagy te dobtad? Meddig jártatok? Hány évesek vagytok? kicsit írj még, úgy többen tudnak hozzászólni
2009. dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ő szakitott velem!3hónapig jártunk együtt és olyan szerelem első látásra fíling volt...:)!Ő 23,én 18!
2009. dec. 15. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor 20 éves voltam, előfordult, hogy egy újra megkerestem egy-egy olyan lányt, akivel én szakítottam. Mindig igyekeztem szépeket mondani és egyetlen célom volt: egy picit vissza a megszokott közegbe, élvezni az ismerős környezetet, beszédet, testet. Igen, ez nagyon fontos volt. Magyarra fordítva: szépeket mondtam azért, hogy újra ágyba bújjon velem, a szex kedvéért háttérbe szorítottam azt a kellemetlen érzést, hogy ő esetleg a folytatásban reménykedik.

Ha a te eseted nézzük: nekem meggyőződésem, hogy ha valaki képes új partnert választani, vagyis új barátnője van exednek, akkor az előzőt (tehát téged)már nem szereti.

Szerintem keress új társat, lépj tovább. Volt úgy, hogy a te helyzetedben voltam. Na, az sokkal rosszabb. Nem mindegy, ki viszi a lámpást... Én erőt vettem magamon és nemet mondtam, sőt, minden kapcsolatot igyekeztem megszakítani az illetővel. Nehéz volt de még így is gyorsabban túl lettem rajta, mintha pár hónapig még összefutottunk volna 1-1 patronra. Az nem vezet sehova.

2009. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is képes lennék összejönni,egy másik sráccal már csak azért is,h felejtsek!Szerintem még szeret,mert mondta,h neki is fáj és szenved,h igy alakult!És h még mái napig nem tudja,hn h lenne a lejobb,mert csalódott bennem!!!
2009. dec. 17. 16:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tettél, hogy csalódott benned. De sztem a legnagyobb szemétség járni valakivel csak azért, hogy jelejts. Gondolj bele, hogy érezheti magát szegény srác amikor megtudja, hogy csak azért jártál vele, hogy felejts.
2009. dec. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!