Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ez nekem kissé bizar

Figyelt kérdés
Pár napja haverom bemutatott egy leányzónak, össze is jöttünk szép volt minden amíg fel nem merűlt egy oltári nagy baromság. Nos a lány kissé fura... a stílusa a beszédje mondhatni különleges egyéniség. Ez mind szép és jó lenne illetve lett volna ha haverom nem jött volna azzal a baromsággal ,hogy a csaj "vámpír". Azt hittem, hogy csak poénnak szánta ezt a kijelentést komolyan még jót is nevettem rajta de aztán kiderűlt, hogy halálosan komolyan gondolja. Egy normális szellemileg épp 23 éves srácról van szó, aki nem hitt az efféle baromságokban nos most azt állítja, hogy a lány akivel járok egy valóságos igazi vámpír. Aztán közöltem a lánnyal is a tényeket aki szintén bevallotta, hogy ő egy vámpír lenne összesen 152 éves :D kitőrt belőlem a röhögés és ott hagytam azóta nem beszéltünk. Küldött egy sms-t hogy jó lenne megbeszélni a dolgokat de hát, hogy őszinte legyek... rosszúl vagyok ettől a heloweenes baromságtól... már a csapból is ez a vámpír meg twilight dolog folyik. Nos mit tegyek? Érdemes-e ilyen lánnyal tovább folytatni a kapcsolatot? úgy érzem vannak fellángolások... Félek lejárat a többi haverjaim előtt.

2012. febr. 29. 01:35
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajoknak sárgaház való nem pasi :D Én tuti hagynám a fenébe :) 22/F
2012. febr. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Ha vámpír lenne, nem jönne ki a napfényre gondolkozz. :D


Amúgy ha zavar, h mások mit gondolnak róla, dugd meg párszor, aztán dobd, mint a használt zsepit!

2012. febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Dottorre ***** válasza:
Nem éri meg. Rakd ki, mert a csaj kattant, ha ezt komolyan el is hiszi. A végén még a véred fogja gyűjtögetni.
2012. febr. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Figyu!


Szerintem gáz. Ha 10 éves lenne még nem, de gondolom már túl van 20-on.


Annyit még megérne, hogy megkérdezzem, komolyan gondolja-e vagy csak épp vicces passzban volt, ha komolyan gondolná hanyagolnám. A véleményemet kérdezted. Ez az. Ennyit tudok mondani.

2012. febr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Annyira azért nem vicces szerintem ez az egész. Haltak már meg emberek azért mert ilyen elmebetegek azt képzelték hogy ők vámpírok és vért kell inniuk.

Ha komolyan vámpírnak képzeli magát akkor kerüld el messzire.

2012. febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy ilyen csajjal ne foglalkozz, mert nem normális. Majd ha kicsit idősebb lesz, akkor talán! Keress magadnak egy normális csajt.
2012. febr. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

ébreszd rá a lányt arra, hogy fel kellene nőnie...


fogj egy (életlen) kést és és mondd meg neki, hogy nagyon kíváncsi vagy rá, hogyan gyógyul be a sebe a szemed láttára és ezért most jól meg fogod vágni a karját, közelíts hozzá, mintha tényleg meg akarnád csinálni, legyél nagyon hihető... halálra fog rémülni és bevallja hogy hülyeségeket beszélt és már megbánta...

2012. febr. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
még valami eszembe jutott, vegyél valami állatvért a boltban és kínáld neki nyersen üdítő/rágcsálnivaló helyett... a lényeg, hogy fordítsd ellene a saját marhaságát, hogy rájöjjön, nem volt jó ötlet ez a vámpírosdi
2012. febr. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak viccelt. Viszont ha nem viccelt akkor vigyázz vele mert elmebeteg!
2012. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Hívd el randizni legyetek kettesben mondjuk a lakásodban és mikor nem számít rá vegyél elő egy karót(valami hegyes tárgy pl egy kés is megteszi) és mond azt hogy Te vámpír vadász vagy és meg kell hogy öld.Ha megijed tőle akkor Ő a vámpírnaplókat nézi ha kiröhög akkor az alkonyatot.Ha beismeri hogy nem vámpír akkor még lehet köztetek bármi ha nem ismeri be akkor meg szúrd le a francba :D xĐĐĐĐ
2012. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!