Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti kezdenetek egy kover de szep arcu jo megjelenesu apolt novel? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 09:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

a bizonyos genetikás vagyok...


egészségesen étkezem, általában este, délután hat hét után nem eszem semmit sem, zöldség, gyümölcs az kilószámra, hús jóval kevesebb, kenyér, egy héten maximum négy szelet, az is teljes kiőrlésű. Olaj szinte abszolút nulla, liszt dettó. Előnyben részesítem a levest, főzelékeket, és a lazább dolgokat.

Mielőtt megpróbáltam nem igen utálni magam emiatt, sportolni is jártam, négy éven keresztül, heti háromszor, másfél-két órára, futni, tekézni, gimnasztikázni, amit el bírsz képzelni. És még a mai napig úszom, és megyek mozogni, ahányszor csak lehet.

És igenis, bizonyítható, hogy ez így van, mert érdekes módon, az édesapámnak is, a nagyanyámnak is, az ő édesanyjának is ilyen volt a testalkata.


Előtte lévő reakcióra pedig annyit mondanék, a 12:58-asra, hogy hozzátettem, hogy általában. Legalábbis a 22 éves fejemmel ezt látom a mai tizenéveseken, huszonéveseken, és a legtöbb lányon, nőn, hölgyön.

2012. febr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

És megis van utolsó gyümölcs kilószámra,bizony az is hízlal,csínyán kell vele bánni,húsból meg többet kellene enned,a hús nem hízlal egyáltalán,sovány hús hozzáteszem azt eheted kilószámra is,natúr csirkemell például.

Gyümölcsöt redukáld le,mert nagyon hízlal az is.

2012. febr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hat után nem evés meg szintén gáz,pont ezért kezd el raktározni a szervezet,mert nem kap kaját,zsírba rak mindent.Este tonhal,csirkemell,zöldséggel,gyümölcsöt isten ments,fehérje turmix.
2012. febr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha nyolckor, legkésőbb kilenckor mész pihenni, nem jó dolog utána enni. De eddig a kajás dolgokat megpróbáltam.
2012. febr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
És még pluszban annyi mellé, hogy érdekes módon a probléma, csak csípőtől fél térdig tart, se lentebb, se fentebb semmi.
2012. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

10ből 4 nőnek az a problémás zónája.

És 10ből legalább 8 nő oda hízik először, és onnan fogy le utoljára. Nekem is kint van az összes bordám, a derekam 56 cm-s a csipő-comb környékén mégis vannak problémák.


Nem hiába vannak csak erre a területre specializált órák.


Szóval ha nem os genetika, csak egy szerencsétlen adottság (ami nem ritka a nőknél) de ne add fel, ne utáld magad, inkább csinálj zsírégető gyakorlatokat, fuss. Nem csak a külalak miatt fontos.

2012. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!