Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti kezdenétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti kezdenétek egy olyan pasival akinek egy csomó nője volt már és minden csajnak teszi magát?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként hűséges típus akkor miért ne?
2012. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én azért nem, mert a minden nőnek teszi magát típus ritkán a hűség szobra, azonkívül meg nekem az ilyen viselkedés nem fér bele a kapcsolatba. Hogy vannak lány barátai, akiket szeret és találkozik velük, az Ok, hogy az exnője a kollégája, akivel mindketten jóban vagyunk, az is ok. (Évekkel azelőtt voltak együtt, hogy megismert engem.)


Legyen kedves és udvarias a nőkhöz, de ne billegjen előttük, mint egy selyemfiú, vagy egy kandúr. Én se "tálalom ki magam" más pasik előtt, és hát sovány vigasz, ha ő is elnézné ugyanezt nekem, mert én nem akarnám ezt csinálni, tehát nem lennék boldog tőle.

2012. febr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem kellene ilyen bájgúnár, lett volna lehetőségem, hogy összejöjjek vele, de nagyon helyesen kikosaraztam, hiába nézett ki jól.

26N

2012. febr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem!!

Az én pasim is ilyen sajnos .. nagyon sok nője volt, és szerintem simán megcsalna. .. :/

2012. febr. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5


Mi az,hogy nem?


Te még is kezdtél egy olyannal..

2012. febr. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
én is így voltam vele, kikosaraztam, de sokszor eszembe jut vajon jól tettem e
2012. febr. 14. 10:40
 8/10 anonim ***** válasza:
Egész biztosan jól tetted, kutyából nem lesz szalonna...
2012. febr. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én pofára ejteném ;d
2012. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért kezdtem vele, mert nem tudtam.
2012. febr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!