Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak ti kezdenetek egy kover de szep arcu jo megjelenesu apolt novel? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 09:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mennyire kövér?
2012. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. febr. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyire kövér.

Bár ha már ezt a szót használod, az ellent mond az ápoltságának.

Egy igazán ápolt ember szerintem nem kövér, mert az már egészségtelen.

Szóval egy ápolt duci nővel igen, de kövérrel nem.

2012. febr. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem. Van elég szép arcú és jó megjelenésű karcsú, csinos nő is.
2012. febr. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem,aki túlsúlyos az eleve nem lehet ápolt.Szép arcú és vékony csinos is legyen egyben.
2012. febr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%

Bár én nőből vagyok, de remélem, nem gond, ha reagálok.


Azért én vitatkoznék azzal, hogy az ápoltság összefügg a fizikai állapottal.

Hol van a genetika, és az esetleges ilyen nemű betegségek listája, amik okozhatnak túlsúlyt?

Nekem genetikailag sajnos, térdközépig, csípőtől kissé ahogy mondanátok, "kövér", de nem tudok vele mit csinálni, ettől függetlenül ápolom saját magamat. Normálisan tisztálkodom, figyelek a körmömre, a bőrömre, a bensőmre, az egészségemre, mindenre, ami az ápoltsághoz hozzá tartozhat, de sajnos a testi "adottságaimmal" együtt kell élnem. És ennek ellenére jók a kapcsolataim másokkal, és egy ideje a párkapcsolatok terén sincs gondom, sőt.

Attól, hogy valaki nem cérnavékony, attól még igenis lehet szép, és sokszor sokkal normálisabb személyiség, hiszen a legtöbb cérnaszál általában vagy anorexiás, vagy koplal, vagy fogyókúrázik, már fiatal, alig tizenéves fejjel. Ez mióta ápoltság, ha már itt tartunk, mert nektek kb ezt jelenti az ápoltság, hogy ezeket tegye. (Kivétel az alapból ilyen adottságúaknak, akik esznek normálisan, stb, mégis vékonyak.)


Tehát a kérdezőnek az a válaszom, hogy igen, kezdenek velük, és mint olyan, nagyjából nem igen befolyásol semmit sem majd a későbbiekben.

2012. febr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

"Attól, hogy valaki nem cérnavékony, attól még igenis lehet szép, és sokszor sokkal normálisabb személyiség, hiszen a legtöbb cérnaszál általában vagy anorexiás, vagy koplal, vagy fogyókúrázik, már fiatal, alig tizenéves fejjel" a kedvenc kifogásaimat olvashatjuk összegyűjtve :)

Én nőként azt gondolom, hogy a kövérség és az ápolt jó megjelenés ellent mond egymásnak, én se vagyok vékony alkat de sporttal és egészséges étkezéssel formában tartom magam. Az emberek többsége nem betegség, hanem lustaság miatt kövér...


21N

2012. febr. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem kezdenék. A felmenőim között nem volt még "kövér" és nem szeretném a vérvonalat így alterálni. Komoly kapcsolat előtt mindig megnézem a lány szüleit, és ha túlsúlyosnak találom őket, főleg az édesanyját az nagyban hányadolja az esélyeit a komoly kapcsolatra.
2012. febr. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pl VV5 Eszternek egész szép arca van, de nagyon kövér és nekem nem jön be így. De ha csak picit molett, akkor nincs baj.
2012. febr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
20%

Sportolni kell és szép testet lehet képíteni,ez a genetika nagyon KAMU,sajnos erre rá lehet fogni.Pedig mindent lehet csak akarni kell.

Kőkemény sport,igen nem könnyü,de ezt érdekes senkitől sem hallom,ha jön a ,,genetikalag vagyok ilyen,nem tudok a testemmel mit csinálni".

Ettől megkérdezném,hányszor jársz edzeni egy héten vagy jársz-e táncra,és miket eszel?Van kajaterved?Remélem olajat nem használsz meg lisztet és nem eszel kenyeret.

Itt derülnek ki,hogy hát ehhez ennyi minden kell.

Bizony:There is no free lunch.


VV Eszter jó nő lenne,de kövér így esélytelen,Ott van VV Dya meg Sherezádé azokat éjjel nappal tolnám.

2012. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!